Понедельник, 19.03.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [544]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Донецька митниця ДФС: порушники митних правил сплатили на 60% більше штрафних санкцій, ніж торік

З початку 2016 року Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 56 порушень митних правил, що на 58% більше, ніж за відповідний період минулого року (33 порушення за 2015 рік). Із загальної кількості справ у 18 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму майже 120 тис. гривень. На розгляд до суду направлено 18 справ про порушення митних правил на суму більше 900 тис. гривень.

Як повідомлялось раніше, співробітниками митниці під час проведення посилених заходів митного контролю в міжнародному пункті пропуску «Маріупольський морський торговельний порт» виявлено факт незаконного ввезення на митну територію України капітаном судна наркотичного засобу «Трамадол». У зв’язку з цим митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України). Наркотичний засіб тимчасово вилучено до прийняття судом рішення по справі.

     Митницею продовжується спільна з правоохоронними органами Донецької області робота у напрямку протидії порушенням митного законодавства України. Так, за звітний період проведено 19 спільних заходів, що в 4 рази більше, ніж за відповідний період 2015 року. Внаслідок проведеної роботи виявлено 17 порушень митних правил з реально вилученими предметами на суму майже 35 тис. гривень.

    В результаті аналітично-пошукової роботи  у період з січня по листопад 2016 року  Донецькою митницею ДФС до митних органів країн СНД, ЄС та Грузії направлено 10 запитів з метою перевірки достовірності відомостей, зазначених у документах, які надавались суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності під час здійснення митного оформлення товарів.

В рамках проведення операції «Рубіж-2016» співробітниками Донецької митниці ДФС виявлені ознаки кримінального правопорушення, скоєного посадовими особами суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). За результатами опрацювання відповіді митних органів Республіки Грузія на запит митниці стосовно перевірки законності митного оформлення товарів встановлено обставини, що можуть свідчити про привласнення бюджетних коштів посадовими особами суб’єкта ЗЕД протягом 2016 року. За даним фактом Прокуратурою Донецької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. На теперішній час здійснюється кримінальне провадження.

До Державного бюджету протягом одинадцяти місяців 2016 року перераховано майже 260 тис. грн штрафних санкцій за порушення митного законодавства, що майже на 60% або на 110 тис. грн більше, ніж торік. 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (15.12.2016)
Просмотров: 35 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 252
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.03.2018