Воскресенье, 19.08.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [584]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА ДОНЕЧЧИНИ ПОВІДОМЛЯЄ

Власники та орендарі земель Донеччини перерахували до місцевих бюджетів майже 600 млн гривень     

 

За вісім місяців 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали понад 592 млн грн плати за землю. Найбільші суми сплати земельного податку забезпечили суб’єкти господарювання - юридичні особи, ними перераховано 83% від загальних надходжень, або понад 491 млн гривень. Від фізичних осіб до місцевих бюджетів спрямовано 101 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів, за показником найбільших надходжень, плата за землю посідає друге місце, пропустивши вперед податок з доходів фізичних осіб. За результатами січня-серпня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає майже 10%.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку сплачено за землі м. Маріуполь 152,5 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет  на 64 млн грн, Добропільського району – на 63,5 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель у 2017 році становить:

  • для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 1,0;
  • для земель несільськогосподарського призначення – 1,06.

 

Легальний алкогольний та тютюновий бізнес поповнив місцеві бюджети Донецької області на 21,6 млн гривень

Станом на 01 вересня 2017 року на Донеччині діють понад 7,9 тис. ліцензій, з них 4,4 тис. ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 3,5 тис. ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

З початку 2017 року за видачу та подовження дії алкогольно-тютюнових ліцензій до місцевих бюджетів області надійшло 21,6 млн гривень.

Враховуючи те, що торгівля алкогольними та тютюновими виробами – це сфера комерційної діяльності, порушення законодавства в якій може завдати значної шкоди інтересам держави і споживачів, фахівцями фіскальної служби Донецької області постійно проводиться комплекс заходів, направлених на дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у даному виді діяльності.

Так, за результатами вже встановлених правопорушень до недобросовісних підприємців застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму майже 2,1 млн гривень.

Серед основних порушень – відсутність ліцензій та торгівля тютюновими виробами за цінами, вищими за максимально встановленими виробником. З початку року було виявлено 21 підприємця, що здійснювали господарську діяльність без наявності відповідних ліцензій, ще 42 суб’єкта підприємницької діяльності здійснювали роздрібну торгівлю тютюновими виробами за ціною вищою за максимально встановленою виробником.

                                               

Податковою міліцією Донеччини вилучено тютюнових виробів на суму 850 тис. гривень

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017».

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з управлінням оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом»), Об’єднаним штабом Центрального управління Служби безпеки України в районі проведення АТО та Прокуратурою Донецької області при проведенні заходів в рамках операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017», встановлено факт реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку з ознаками фальсифікації в торговельному об’єкті, розташованому на території обслуговування. В ході огляду виявлено та вилучено 32420 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку на загальну суму 850 тис. гривень.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Слідство триває.

           

З початку року 740 підприємств Донецької області підвищили рівень заробітної плати

 

На жаль, сьогодні трудові відносини без належного офіційного оформлення, а також виплата заробітної плати у «конвертах» – це поширений спосіб ухилення від сплати податків. Насамперед для країни це ненадходження відповідних платежів у бюджет, а для працівників – у подальшому низький рівень пенсій та соціальних гарантій. У такій ситуації це спільна відповідальність і роботодавців і держави і найманих працівників, які при працевлаштуванні погоджуються на запропоновані умови.

Тому з метою недопущення неофіційного працевлаштування фіскальна служба Донецької області продовжує проводити заходи з детінізації трудових відносин.

Результатом роботи фахівців служби протягом січня-серпня 2017 року у цьому напрямку є офіційне працевлаштування 5329 громадян, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 8,3 млн грн, у тому числі 3,7 млн грн податку з доходів фізичних осіб та 4,3 млн грн єдиного внеску.

Головне управління ДФС у Донецькій області в черговий раз звертається до громадян з проханням вимагати від своїх роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро та чесно.

Завдяки проведеним 1011 зустрічам з керівниками підприємств регіону  740 з них підвищили рівень заробітної плати вище за мінімальний (з 01.01.2017 – 3200 грн), бюджет додатково отримав 3,5 млн грн податків і зборів.

До речі, відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата у Донецькій області становить 7334 грн, це один з найвищих показників серед регіонів України після м. Києва.

Головне управління ДФС у Донецькій області висловлює щиру вдячність сумлінним роботодавцям за їх небайдужість до своїх найманих працівників. Адже офіційна заробітна плата – запорука майбутнього громадян і держави в цілому.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (22.09.2017)
Просмотров: 46 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.08.2018