Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фіскальна служба Донеччини повідомляє

111 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

Саме стільки порушень митних правил на загальну суму майже 8,2 млн грн виявили співробітники управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом дев’яти місяців поточного року. Із загальної кількості справ у 15 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму більше 100 тис. гривень. Більшість з вилучених предметів правопорушень складають тютюнові вироби.

Одним з методів протидії правопорушенням митних правил є взаємодія з відповідними органами іноземних держав. Так, за три квартали поточного року митницею Донецького регіону до країн близького та дальнього зарубіжжя направлено 46 запитів. У результаті відпрацювання матеріалів, отриманих від митних органів Грузії, країн СНД та Великої Британії, складено три протоколи про порушення митних правил на суму 8,1 млн гривень.

Крім того, співробітниками митниці з іншими правоохоронними органами Донецької області проведено 10 спільних заходів. Результатом сукупних зусиль стало складання 13 протоколів про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість виявлених предметів правопорушень складає більше 46 тис. гривень. Окрім тютюнових виробів також було встановлено факти спроби реалізації на митній території України незаконно ввезеної фарби.

Обмін інформацією між митницею та правоохоронними органами області також допомагає запобігти та упередити митні правопорушення. В результаті інформації, отриманої від ДПС, поліції та податкових органів області, виявлено дев’ять порушень митних правил на загальну суму майже 54 тис. гривень. Основними предметами правопорушень стали автотранспортні засоби, користувачі яких або порушували строки транзиту, або використовували ввезені транспортні засоби на митну територію України в митному режимі тимчасового ввезення не за цільовим призначенням.

В рамках взаємодії з територіальними органами ДФС для проведення контрольно-перевірочних заходів до ГУ ДФС Харківської, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва направлено 30 матеріалів з метою попередження порушень як митного так і податкового законодавства.

До Державного бюджету України протягом січня-вересня 2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 178 тис. грн, з них більша частка – це кошти у зв’язку із припиненням справ шляхом компромісу.

Послуги за допомогою Інтернет: як визначається місце постачання

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що згідно з підпунктами «а» і «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких відповідно до ст. 186 розділу V ПКУ розташоване на митній території України.

Під постачанням послуг розуміється будь-яка операція, що не є постачанням товарів, чи інша операція з передачі права на об’єкти права інтелектуальної власності та інші нематеріальні активи чи надання інших майнових прав стосовно таких об’єктів права інтелектуальної власності, а також надання послуг, що споживаються в процесі вчинення певної дії або провадження певної діяльності (п.п. 14.1.185 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Пунктами 186.2 – 186.4 ст. 186 ПКУ визначено категорії послуг, місце постачання яких визначається залежно від місця реєстрації постачальника або отримувача відповідних послуг або від місця фактичного надання відповідних послуг.

Відповідно до п.п. 186.2.3 місцем постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів є місце їх фактичного надання.

Отже, якщо постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів здійснюється на митній території України, то такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою, у разі постачання даних послуг за межами митної території України – такі послуги не підпадають під об’єкт оподаткування.

Відповідно до п.186.4. ст. 186 ПКУ місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у п. 186.2 і п. 186.3 ст. 186 ПКУ.

Отже з метою визначення місця постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів, якщо фактично такі послуги надаються за допомогою Інтернет в режимі реального часу, по–перше потрібно правильно класифікувати саму послугу.

З метою класифікації послуг, можливо скористатись, зокрема Поясненнями до позицій Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД-2010), затверджених наказом Державного комітету статистики України від 23.12.2011 року №396 або звернутись до Державної служби статистики України.

При цьому, відповідно до п. 6 розд. III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 із змінами та доповненнями, платник податку самостійно обчислює суму податкового зобов’язання, яку зазначає в податковій звітності. Дані, наведені в податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника.

Від продажу підакцизних товарів до місцевих бюджетів Донеччини надійшло понад 171 мільйон гривень

Протягом січня-вересня 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих бюджетів Донеччини 171,8 млн грн акцизного податку. Лише у вересні до місцевих бюджетів надійшло понад 21 млн грн вищезгаданого податку.

Нагадуємо, що суб'єкти господарювання щомісяця сплачують 5% акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем, пивом та тютюновими виробами до місцевих бюджетів громад, на території яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Раніше такий податок справлявся і з роздрібного продажу пального, але з 01.01.2017 пальне, відпущене через АЗС/АГЗС (фізичний відпуск), акцизним податком не оподатковується.

При цьому, з метою компенсації скасування акцизного податку з роздрібного продажу пального та доведення оподаткування дизельного пального до єдиної ставки акцизного податку, з початку 2017 року збільшено ставки акцизного податку на пальне для виробників, імпортерів та осіб, що реалізують пальне (для останніх – при перевищені обсягів реалізації над обсягами придбання). Отже, ставки на пальне наступні:

- на біодизель та його суміші – 106 євро за 1000 л;

- на бензин (легкі та середні дистиляти) – 213,5 євро за 1000 л;

- на паливо моторне альтернативне – 162 євро за 1000 л;

- на дизельне пальне (важкі дистиляти (газойль)) – 139,5 євро за 1000 л;

- на паливо рідке (мазут) – 139,5 євро за 1000 л;

- на скраплений газ (пропан або суміш пропану з бутаном) та інші гази – 52 євро за 1000 л;

У зв’язку з тим, що частина вуглеводнів ациклічних насичених, а саме бутан та ізобутан, використовується як сировина для виробництва скрапленого газу, який є підакцизним товаром, то для бутану та ізобутану у Податковому кодексі України встановлено окремі ставки:

- для вуглеводів ациклічних насичених (крім бутану та ізобутану) ставки акцизного податку становлять 213,5 євро за 1000 л;

- для бутану та ізобутану – 52 євро за 1000 л.

Податкова декларація з податку на прибуток в Електронному кабінеті

Державна фіскальна служба України повідомляє про можливість подання засобами Електронного кабінету платника Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467, для платників податку на прибуток з базовим звітним періодом квартал.

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з Декларацією фінансову звітність, яка є невід’ємною частиною Декларації.

Оскільки форма Декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до Декларації додатків - форм фінансової звітності (абзац 11 п. 48.3 ст. 48 Кодексу), то Декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття.

Граничний термін подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 3 квартал 2017 року – 09.11.2017.

Крім того повідомляємо, що засобами Електронного кабінету платники податків можуть подавати такі форми податкової звітності:

- Податкова декларація з податку на прибуток підприємств;

- Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи);

- Податкова декларація зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками;

- Податкова декларація з податку на додану вартість;

- Декларація акцизного податку;

- Декларація про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію);

- Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності);

- Податкова декларація з рентної плати;

- Податкова декларація збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності;

- Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів;

- Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій;

- Звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

- Звіт № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту»;

- Звіт № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»;

- Звіт № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів»;

- Звіт № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі»;

- Звіт № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі»;

- Звіт про рух валютних цінностей за рахунком;

- Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання;

- Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок);

- Розрахунок суми, що підлягає внесенню до державного бюджету підприємством-монополістом у зв’язку з перевищенням розрахункової величини фонду оплати праці;

- Розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України;

- Розрахунок прогнозної потреби спирту;

- Розрахунок збору на соцiально-економiчну компенсацiю ризику населення, яке проживає на територiї зони спостереження;

- Податковий розрахунок з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні;

- Довідка про суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

- Довідка про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції;

- Довідка виробника лікарських засобів про цільове використання спирту етилового;

- Довідка про отримання спирту етилового;

- Довідка про обсяги дизельного палива, ставки та суми нарахованого акцизного збору;

- Перелік лікарських засобів, для виготовлення яких використовують спирт етиловий та їх відпускна ціна;

- Податкова накладна;

- Товарно-транспортна накладна на переміщення спирту етилового;

- Товарно-транспортна накладна на переміщення алкогольних напоїв;

- Довідка про використані розрахункові книжки за ______ місяць __ року;

- Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Невірний ідентифікатор форми в декларації з податку на прибуток: порядок виправлення помилки

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що пунктом 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, що податкова декларація, розрахунок - документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання.

Відповідно до п. 48.1 ст. 48 ПКУ податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями п. 46.5 ст. 46 ПКУ та чинному на час її подання.

Обов’язкові реквізити, які повинна містити податкова декларація, визначено п. 48.3 ст. 48 ПКУ.

Відповідно до п. 48.7 ст. 48 ПКУ податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48 ПКУ, не вважається податковою декларацією, крім випадків, встановлених п. 46.4 ст. 46 ПКУ.

Пунктом 49.1 ст. 49 ПКУ визначено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Відповідно до п. 49.5 ст. 49 ПКУ у разі подання податкової звітності в електронній формі, платник податку зобов’язаний здійснити її відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Згідно з п. 49.8 ст. 49 ПКУ прийняття податкової декларації є обов’язком контролюючого органу. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пп. 48.3 та 48.4 ст. 48 ПКУ. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.

За умови дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 і 49 ПКУ, податкова декларація, надана за вибором платника відповідно до п. 48.3 ПКУ, вважається прийнятою.

Платник податків, який подав до контролюючого органу податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, повинен виправити таку помилку та подати до контролюючого органу Декларацію за такий самий звітний період за вірним ідентифікатором форми.

У разі подання платником до контролюючого органу Декларації в електронному вигляді за вірним ідентифікатором форми до закінчення граничного строку подання Декларації з дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 – 49 ПКУ, штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ, до платника податків не застосовуються.

Мешканці Донеччини сплатили 6 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб

Саме таку суму податку на доходи фізичних осіб сплатили мешканці Донецького регіону до зведеного бюджету країни за дев’ять місяців 2017 року. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 23%, або 1,15 млрд гривень.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме понад 1,5 млрд гривень, спрямовано до Державного бюджету країни, що на 288 млн грн перевищує надходження 2016 року.

Решту коштів, а саме 4,56 млрд гривень, спрямовано до місцевих бюджетів області для фінансування потреб громад. Цьогорічні перерахування до місцевих скарбниць на 865 млн грн більше надходжень 2016 року. Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, його питома вага від загальних надходжень становить 63%.

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що Законом України від 03.10.2017 №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни до ст. 47 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Отже, починаючи з 01 жовтня 2017 року скасовано 15% оподаткування податком на доходи фізичних осіб пенсій працюючим пенсіонерам – кожен працюючий пенсіонер отримує пенсію у повному розмірі.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (26.10.2017)
Просмотров: 26 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018