Четверг, 25.04.2024
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [728]

Праздники Украины




                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фіскальна служба інформує

До уваги підприємців!

Костянтинівська об’єднана державна податкова інспекція надає інформаційні послуги з питань отримання ключів електронного цифрового підпису та подання звітності в електронному вигляді. За інформацією з зазначених питань звертайтесь до Центру обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ, за адресою: пр.Ломоносова,125, вікно №7 або за телефоном 2-11-86.

 

До уваги громадян! Виявили розбіжність чи недостовірні дані у повідомленні на сплату податку на нерухоме майно, земельного чи транспортного податку – зверніться до податкової.

Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у 2017 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, податок на землю та транспортний податок згідно надісланих податкових повідомлень - рішень.

Фізичні особи сплачують майнові податки протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення-рішення.

За порушення термінів сплати податків платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу від 10 до 20% своєчасно несплаченої суми.

З метою недопущення несвоєчасної сплати податку власникам об’єктів нерухомого майна, податку на землю та транспортного податку, у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погоджується з розрахунком податку чи виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, земельну ділянку чи транспортний засіб він має звернутися з оригіналами документів про право власності на дані об’єкти до Костянтинівської ОДПІ.

Якщо є підстави, фахівці інспекції мають провести перерахунок суми і надіслати нове податкове повідомлення-рішення.

 

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що зараз триває кампанія по сплаті податку на нерухоме майно та плати за землю фізичними особами

Фізичні особи, які мають у власності нерухомість, отримують від фіскальних органів податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сплатити цей податок платник повинен до місцевого бюджету за місцем розташування об`єкту оподаткування до 29 серпня.

За несвоєчасну сплату накладається штраф від 10 до 20 відсотків суми податкового боргу, а також пеня.

Податок на нерухоме майно обчислюється за 2016 рік, при цьому база оподаткування об`єктів житлової та нежитлової нерухомості обраховується на підставі  даних державного реєстру.

Зазначимо, що для фізичних осіб не оподатковуються квартири загальною площею до 60 кв. метрів та житлові будинки загальною площею до 120 кв. метрів. Для різних типів об`єктів житлової нерухомості (квартири, будинки, дачні, садові будинки) – до 180 кв.метрів.

 

 

Підприємства, вилучені з реєстру неприбуткових, звітують за оновленою формою Звіту

Неприбуткові підприємства складатимуть за оновленою формою Звіт неприбуткової організації починаючи з податкового періоду — 2017 рік.

Неприбутковим підприємствам, яких вилучили з Реєстру неприбуткових установ та організацій через порушення вимог пункту 133.4 ПКУ рекомендовано подавати Звіт за оновленою формою починаючи з податкового періоду — липень 2017 року у строк, визначений для місячного податкового періоду.

Лист ДФС від 19.07.2017 № 19001/7/99-99-15-02-01-17

 

Чи може дитина за власним бажанням відмовитись від ІПН

Обов’язкова реєстрація дітей у Державному реєстрі фізосіб-платників податків ПКУ не встановлена. Примусово чи без подання належно оформленої і підписаної Облікової картки фізособи-платника податків за формою № 1ДР відомостей про дитину не включають до Держреєстру.

Облікову картку неповнолітної фізичної особи подає один із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Грошові зобов’язання неповнолітніх осіб виконують їхні батьки до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі. Батьки у разі невиконання грошових зобов’язань неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов’язань та/або податкового боргу.

Громадянин України після досягнення чотирнадцятирічного віку під час оформлення паспорта громадянина України може реалізувати право щодо внесення до такого паспорта інформації про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в установленому порядку.

Лист ДФС від 17.07.2017 № 1202/Щ/99-99-08-02-01-14/ІПК

 

Як швидко можна відновити втрачену довідку про реєстрацію

у ДРФО ( ідентифікаційний номер)?

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ДРФО), надається протягом 5 робочих днів з дня звернення фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом 5 робочих днів від дня подання Заяви до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи. У разі звернення до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до 10 робочих днів.

Фізичні особи - громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до 10 робочих днів.

 

Зарплата «в конвертах» – це позбавлення соціальних гарантій!

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне та водночас проблемне. У нинішніх умовах важливими питаннями залишаються легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

На жаль, такі негативні явища, як використання роботи незареєстрованих найманих робітників, виплата заробітної плати в «конвертах» або в розмірі, нижче за законодавчо встановлений мінімум, залишаються актуальними, оскільки від «тіньових» розрахунків втрачає бюджет, а через брак інформації і низький рівень свідомості дорогою ціною платять і самі наймані робітники, втрачаючи соціальну захищеність у разі тимчасової непрацездатності – не оплачуються лікарняні листи, не проводяться виплати допомоги жінкам під час вагітності і пологів. Також не проводяться страхові виплати у разі настання нещасного випадку на виробництві, нелегальні працівники не отримують в повному обсязі допомоги по безробіттю у разі скорочення, вони беззахисні перед працедавцем у разі конфлікту або травматизму, у них немає доказів того, що вони дійсно працювали на конкретному підприємстві або у конкретного приватного підприємця.

Крім того, таким працівникам не нараховується трудовий стаж, з їхньої заробітної плати не відраховуються пенсійні внески, що в майбутньому негативно позначиться на розмірі пенсії.

Отже, варто вже зараз громадянам відстоювати свої конституцiйні права – вимагати від роботодавцiв офiційного оформлення трудових вiдносин.

 

Платники Костянтинівської ОДПІ направили на соціальні виплати понад 204 млн грн ЄСВ

За сім місяців поточного року від страхувальників, які обліковуються в Костянтинівській ОДПІ надійшло 204,5 млн.грн. єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування . Це на 27,2 мільйони гривень більше надходжень відповідного періоду минулого року.

Нагадаємо, що єдиний внесок автоматично розподіляється за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Коли фізособам потрібно сплатити податок на нерухомість

Аміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок на нерухомість) регламентується ст. 266 Податкового кодексу.

Податок на нерухомість фізособами сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп. «а» пп. 266.10.1 ПК).

Фізособи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, установлені ПК, через установи банків та поштові відділення.

У разі якщо зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів, форму якої затверджено наказом Мінфіну від 17.08.15 р. № 714.

Звертаємо увагу, що відповідно до пп. 266.7.2 ПК податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку на нерухомість та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком) (за 2016 рік – до 01.07.17 р.).

 

Із серпня діють нові форми

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу, що з 1 серпня 2017 року діють нові форми акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної та заявки на поповнення (коригування) залишку пального.

Докладніше – у наказі Міністерства фінансів України від 24.04.2017 р. № 452

 

 

 

 

Декларація про майновий стан і доходи: що зміниться?

Міністерство фінансів України затвердило у новій редакції форму Податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення. Про це повідомили в Костянтинівській ОДПІ.

Основні зміни полягають в наступному:

- розділ ІІ декларації «Доходи, які включаються до загального річного оподаткованого доходу» доповнено рядком 10.9.1, де буде відображатися сума додаткового блага у вигляді прощеного боргу за іпотечним кредитом.

- розділ І додатку Ф2 до декларації «Доходи від провадження господарської діяльності» доповнено окремою графою для відображення амортизаційних відрахувань. Крім того, в цьому додатку передбачено окремий розділ – «Інформація відносно нарахованої амортизації».

Довідково: Наказ Мінфіну від 06.06.17 року № 556 набере чинності з 31 грудня 2017 року.

 

До уваги платників податків! Податковий календар

9 серпня - останній день подання:

- податкової декларації рентної плати з розрахунком за ІІ квартал:

  • рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;
  • рентної плати за спеціальне використання води;
  • рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

- податкової декларації екологічного податку за ІІ квартал;

- податкової декларації туристичного збору за півріччя;

- податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за півріччя;

- податкової декларації про майновий стан і доходи фізичною особою – підприємцем при переході зі спрощеної системи оподаткування, або вперше зареєстровані протягом ІІ кварталу;

- податкової декларації платника єдиного податку третьої групи – юридичними особами за півріччя;

- податкової декларації про майновий стан і доходи фізичною особою – підприємцем при переході зі спрощеної системи оподаткування, або вперше зареєстровані протягом ІІ кварталу;

- податкової декларації платника єдиного податку для платників ІІІ групи;

- податкової декларації з податку на прибуток підприємств за ІІ квартал 2017 року та фінансової звітності за ІІ квартал 2017 року, платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

- розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності за ІІ квартал 2017 року платниками, у яких податковий період дорівнює кварталу;

- розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7, за ІІ квартал 2017 року платниками, у яких податковий період дорівнює кварталу;

- розрахунку частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю державними унітарними підприємствами та об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за ІІ квартал 2017 року;

- податкової декларації з податку на додану вартість за ІІ квартал 2017 року, платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу.

 

За допомогою податківців Донеччини 9 тис. працівників отримали офіційне місце роботи

Одним з нагальних питань, яке потребує цілеспрямованого підходу щодо його вирішення, є легалізація трудових відносин та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

Дбаючи про повернення втрачених ресурсів в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян та спрямувати кошти на розвиток регіону, фіскальна служба Донецької області продовжує вживати заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Результатом цієї роботи став той факт, що за 7 місяців поточного року у регіоні роботодавці офіційно працевлаштували 9003 громадянина, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 7,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,8 млн грн військового збору, а також 5,4 млн грн єдиного внеску.

Продовжується робота податківців і з підприємствами регіону відносно підвищення заробітної плати. За рахунок підвищення мінімальної заробітної плати 691 підприємством регіону бюджет додатково отримав 2,7 млн грн податків, зборів та єдиного внеску.

З початку року, завдяки проведеній роботі по виявленню та упередженню ухилення від оподаткування доходів громадян, до державної реєстрації залучено 1752 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, а до бюджету додатково сплачено більше 2,0 млн грн податків, зборів та єдиного внеску.

Оскільки неоформлені офіційно працівники не мають жодних доказів на підтвердження справжнього розміру своєї заробітної плати і трудового стажу, вони позбавлені права на достойну пенсію, соціальні пільги та виплати, гарантовані державою.

Шановні громадяни! Головне управління ДФС у Донецькій області закликає: вимагайте від роботодавців офіційного працевлаштування!

Порушено порядок заповнення податкових накладних: податкові наслідки

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує: у разі допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної, передбачених п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого продавця/покупця. Таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або допущено помилки при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної та/або порушено граничні терміни реєстрації в ЄРПН. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг, або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Протягом 90 календарних днів з дня надходження такої заяви із скаргою з урахуванням вимог, встановлених п.п. 78.1.9 п. 78.1 ст. 78 ПКУ, контролюючий орган зобов’язаний провести документальну перевірку зазначеного продавця для з’ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за такою операцією.

Помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 ст. 201 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.

Відповідно до п. 120 прим. 1.3 ст. 120 прим. 1 ПКУ допущення продавцем товарів/послуг помилок під час зазначення обов’язкових реквізитів податкової накладної, передбачених п. 201.1 ст. 201 ПКУ, виявлених контролюючим органом за результатами перевірки, проведеної за заявою покупця, - тягне за собою накладення на платника податку - продавця штрафу в розмірі 170 гривень та зобов’язання виправити такі помилки.

Невиконання податкового повідомлення-рішення контролюючого органу з попередженням про необхідність виправлення платником податків - продавцем зазначених в абзаці першому п. 120 прим. 1.3 ст. 120 прим. 1 ПКУ помилок протягом 10 календарних днів, наступних за днем його отримання, - тягне за собою накладення на такого платника податку штрафу в розмірі:

10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок протягом 15 календарних днів;

20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 16 до 30 календарних днів;

30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 31 до 60 календарних днів;

40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 61 до 90 календарних днів;

50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 91 до 120 календарних днів;

60 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 121 до 150 календарних днів;

70 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок у строк від 151 до 180 календарних днів;

100 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній, - у разі невиправлення помилок після спливу 181 календарного дня.

Пунктом 35 прим. 1 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ встановлено, що до 31 грудня 2017 року не застосовуються штрафні санкції, передбачені п. 120 прим. 1.3 ст. 120 ПКУ, за помилки, допущені в податковій накладній під час зазначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

За матеріалами податкової міліції Донеччини з початку року забезпечено надходження 9 млн гривень

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області за січень-липень поточного року зареєстровано 43 кримінальних провадження, з них 26 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 9 – реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 2 - за фактом фінансування тероризму, 2 – фіктивного підприємництва, 3 – за фактами привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем.

За кримінальними провадженнями за січень-липень поточного року стягнуто до бюджету 9,1 млн грн, з них за закінченими кримінальними провадженнями – 2,5 млн гривень.

Крім того, працівниками податкової міліції Донецької області з початку року викрито та припинено незаконну діяльність 3-х «конвертаційних центрів», 3-х цехів підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюнових виробів та1-го підпільного цеху виробництва паливно-мастильних матеріалів, 2-х центрів мінімізації митних платежів.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 11 кримінальних проваджень.

Змінено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що 28.07.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 568 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі», (далі – Наказ № 568).

Наказ № 568 затвердив форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядок оформлення і видачі цієї довідки.

Довідка видається безоплатно у паперовій та/або електронній формах на підставі: заяви платника податків про видачу Довідки та податкової декларації про майновий стан і доходи.

Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до контролюючого органу за місцем податкового обліку.

Заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний пункт Податкового кодексу України (далі – Кодекс), яким передбачено видачу контролюючим органом довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

Заяву про видачу довідки за вибором платника податку може бути подано засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Довідка видається контролюючим органом за місцем податкового обліку:

платникам податків, які звернулися відповідно до пункту 179.12 статті 179 розділу IV Кодексу, - протягом 10 календарних днів з дати отримання заяви;

платникам податку - резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та які звернулися відповідно до пункту 179.3 статт 179 розділу IV Кодексу, - протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Крім того, Наказом № 568 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 № 795 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку) та Порядку її заповнення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.01.2014 за № 8/24785.

Довідково: Наказ № 568 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 28.07.2017 № 59.

З текстом Наказу № 568 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу за посиланням http://zir.sfs.gov.ua.

 

Задекларовані зобов’язання від прийняття спадщини у 2016 році склали 11 млн гривень

Громадяни Донеччини за результатами 2016 року задекларували доходи від прийняття спадщини, дарунків у розмірі 238,4 млн грн, що перевищує аналогічні показники за 2015 рік на 26% (189,1 млн гривень).

Слід зазначити, що відповідно до чинного законодавства видача свідоцтв про право на спадщину спадкоємцям, які її прийняли, здійснюється нотаріусом або в сільських населених пунктах - уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування.

При цьому, свідоцтво про право на спадщину спадкоємцю - нерезиденту нотаріусом або в сільських населених пунктах - уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування видається за наявності документа про сплату таким спадкоємцем податку на доходи фізичних осіб та військового збору з вартості об’єкта спадщини.

Нотаріус за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса та/або в сільських населених пунктах - уповноважена на це посадова особа відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини подає до контролюючого органу інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину у вигляді форми № 1ДФ щокварталу.

У даному податковому розрахунку обов’язково зазначається сума доходу у вигляді вартості успадкованого майна, отриманого платником податку, зазначеним у п.п. 174.2.2 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), а саме спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступеня споріднення у понятті, визначеному Кодексом, із використанням наступним ознак доходів: «113», «114», «115», «116» та «117».

Так, станом на 1 серпня поточного року задекларовані зобов’язання громадянами Донецької області від прийняття спадщини у 2016 році з податку на доходи фізичних осіб склали 11 млн гривень.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (10.08.2017)
Просмотров: 310 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 258
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу.

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня -

А мне все равно - ваши Березины, Омельяновичи, мас

В свином «скандале» ни стыковки,ни соотношения фак

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2024

25.04.2024