Среда, 20.02.2019
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [595]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фіскальна служба інформує

Надання адміністративних послуг

Впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов, надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг для платників є пріоритетними завданнями у діяльності Костянтинівської ОДПІ.

За січень – липень 2017 року Центром обслуговування платників надано 6208 адміністративних послуг, з них у липні надано 932.

Найбільшою перевагою користуються адміністративні послуги: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника –2712, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 440, реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 285, реєстрація платника єдиного податку – 1579, реєстрація реєстраторів розрахункових операцій -61, реєстрація розрахункових книжок – 225, тощо.

Крім того, у Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні та тематичні стенди з корисною інформацією. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників розміщений за адресою: м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 125, телефон 2-11-86. Режим роботи ЦОП: з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00 год., у п‘ятницю з 9-00 до 16-45 год., у суботу – з 9 до 13 год., обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год., неділя – вихідний.

 

Як отримати «ідентифікаційний номер», перебуваючи за кордоном

За інформацією начальника управління обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ Ірини Чуб з початку року Центром обслуговування платників інспекції видано 2712 реєстраційних номерів облікової картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України відмітки про реєстраційний номер 31 громадянину.

  • підрозділу розповіла, що останнім часом громадяни звертаються із запитанням щодо можливості реєстрації у Державному реєстрі та/або отриманні документа, що засвідчує таку реєстрацію у разі перебування їх за межами країни.

Так, відповідно до п.4 р. ІІІ Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 р. № 779 (далі – Положення), громадяни України, які виїхали за її межі і не можуть особисто прибути до відповідного контролюючого органу в Україні, у разі виникнення необхідності в реєстрації в Державному реєстрі та/або отриманні документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі, можуть надіслати поштою на адресу ДФС України облікову картку/Заяву для реєстрації у Державному реєстрі та ксерокопію з чітким зображенням документа, що посвідчує особу.

Податківець зосередила увагу на тому, що підпис громадянина України на Обліковій картці/Заяві повинен бути засвідчений дипломатичним представництвом або консульською установою України за місцеперебуванням громадянина України за кордоном.

Аналогічно оформлюється довіреність на отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі. Посвідчення підпису на обліковій картці/Заяві або довіреності повинно бути проведене відповідно до Положення про порядок учинення нотаріальних дій в дипломатичних представництвах та консульських установах України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України від 27.12.2004 р. № 142/5/310.

Поряд з цим, облікова картка фізичної особи може бути подана через законного представника чи уповноважену особу за наявності документа, що посвідчує особу такого представника, та документа, що посвідчує особу довірителя, або його ксерокопії (з чітким зображенням), а також нотаріально засвідченої довіреності та її копії (п.4 р. VII Положення).

«За бажанням громадянина документ може бути виданий як законному представнику/уповноваженій особі, так і надісланий до дипломатичного представництва або консульської установи України за місцезнаходженням громадянина України за кордоном», - додала Ірина Чуб.

 

Неприбуткові установи та організації отримали 311 адміністративних послуг в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ

 

 

Серед цілого спектру послуг, які надаються Центром обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ, за сім місяців поточного року неприбутковим організаціям і установам було надано 311 адміністративних послуг. А саме: внесення установи (організації) до Реєстру неприбуткових організацій та установ - 140 послуг; перереєстрація установи (організації) в Реєстрі неприбуткових установ та організацій -171 послугу.

В Костянтинівській ОДПІ нагадують, що у разі недотримання неприбутковою організацією вимог, визначених п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (ПКУ), така неприбуткова організація зобов’язана подати у строк, визначений для місячного податкового (звітного) періоду, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою в установленому порядку, якщо таке визнання відбулося пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, та зазначити і сплатити суму самостійно нарахованого податкового зобов’язання з податку на прибуток. Податкове зобов’язання розраховується виходячи із суми операції (операцій) нецільового використання активів. Така неприбуткова організація виключається контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій та вважається платником податку на прибуток для цілей оподаткування з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення.
За період з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, по 31 грудня податкового (звітного) року така неприбуткова організація зобов’язана щокварталу подавати до контролюючого органу податкову декларацію з податку на прибуток (з наростаючим підсумком), сплачувати податок у строк, визначений для квартального періоду та подавати фінансову звітність у порядку, встановленому для платників податку на прибуток. А з наступного податкового (звітного) року така неприбуткова організація подає податкову декларацію з податку на прибуток і фінансову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому розд. ІІІ ПКУ для платників податку на прибуток.

 

З початку року майже 3 тисячі громадян стали платниками податків
За 7 місяців цього року в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ 2712  громадян отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків. Щомісяця з цією метою звертається близько 400 осіб. Зокрема, у липні поточного року реєстраційний номер отримали 458 громадян.
Варто нагадати, аби вперше отримати реєстраційний номер – громадянин особисто (або через представника) подає до органу фіскальної служби заяву за формою № 1ДР – Облікову картку фізичної особи – платника податків та пред’являє документ, що посвідчує особу, зокрема, громадяни України – паспорт громадянина України.
Для отримання номера облікової картки неповнолітнім дітям достатньо одному із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та власного паспорта заповнити зазначену заяву.
Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна в будь-якій податковій інспекції. Однак слід пам’ятати: якщо у податковій інспекції за місцем реєстрації такий документ видається відразу або впродовж 5 робочих днів, то у такому разі строк може бути продовжено до 10 робочих днів.

Обчислення податку на нерухомість у разі зміни власника об’єкта
У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності. Такий порядок встановлений п.п. 266.8.1 ст. 266 Податкового кодексу України.
Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
Детально ознайомитися із цим та іншими роз’ясненнями можна в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі, який розміщений на веб-порталі ДФС України.

Платники податків протягом 10 днів можуть повідомити органи ДФС про втрату даних через кібератаку

Державна фіскальна служба України у листі від 26.07.2017 № 19716/7/99-99-10-01-17 надала роз’яснення щодо повідомлення контролюючих органів про втрату та/або пошкодження інформації (у тому числі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків.

 

Зокрема, зазначено, що Верховною Радою України 13.07.2017 прийнято Закон України № 2143 «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків).

 

Відповідно до цього Закону підрозділ 10 розділу XX Кодексу доповнено зокрема пунктом 45 такого змісту: «Тимчасово до 31 грудня 2017 року у разі втрати та/або пошкодження інформації (у тому числі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків та за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків) зобов’язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності».

 

Водночас, відповідно до абзацу першого пункту 6.10 наказу Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року № 88 «Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 р. за № 168/704, у разі пропажі або знищення первинних документів, облікових регістрів і звітності керівник підприємства, установи письмово повідомляє про це правоохоронні органи та наказом призначає комісію для встановлення переліку відсутніх документів та розслідування причин їх пропажі або знищення.

 

Разом з тим, відповідно до пункту першого частини 2 статті 60 Кримінального процесуального кодексу України заявник має право зокрема отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію.

 

З огляду на зазначене, у разі втрати та/або пошкодження інформації (у тому числі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків та за наявності документів (зокрема копії заяви або повідомлення про кримінальне правопорушення та документу, що підтверджує її прийняття і реєстрацію тощо), що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків) зобов’язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності.

 

Довідково: Закон України № 2143 «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків) вступив в дію з 26.07.2017 року.

 

За інформацією Костянтинівської ОДПІ  понад 1 млн. грн. податку на нерухомість сплачено до бюджету з початку року

За січень-липень 2017 року від платників Костянтинівської ОДПІ надійшло близько 1,1 млн.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. При цьому, 1,049 млн.грн. сплатили юридичні особи, та 44 тисячі гривень достроково, не чекаючи граничних термінів сплати перерахували фізичні особи.

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яке було у їх власності у минулому році. Платники податку – це фізичні та юридичні особи, що є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України).

 

З початку року страхувальниками Костянтинівської ОДПІ сплачено понад 204 мільйони  гривень єдиного внеску

За словами в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ Олени Чепракової,  протягом січня-липня 2017 року спостерігається збільшення надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, за 7 місяців надходження єдиного внеску склали понад 204,5 млн. грн., що більш як на 27 млн. грн. або на 15,3 відс. перевищує минулорічні показники.

«Таке зростання здебільшого пов’язане із суттєвим збільшенням з 01 січня 2017 року розмірів соціальних стандартів, а саме зростання розміру мінімальної зарплати (з 1378 до 3200 грн.), а також змінами, внесеними до законодавства по єдиному внеску» - пояснює керівник інспекції.

 

Платники єдиного податку сплатили до бюджету майже 19 мільйонів гривень

В Костянтинівській ОДПІ повідомили, що за січень – липень поточного року платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць 18,9 млн. грн. єдиного податку. Цьогорічні надходження перевищили надходження за аналогічний період минулого року на 8,3 млн. грн., або на 43 відсотка.

 

Зокрема, юридичні особи «спрощенці» забезпечили надходження єдиного податку в розмірі 1,5 млн. грн., в той час, як фізичні особи – підприємці сплатили 17,4 млн. грн. єдиного податку.

 

Від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку до місцевих бюджетів надійшло близько 5 млн. грн. єдиного податку.

 

Звітність подана своєчасно – Ви захищені від штрафних санкцій

Костянтинівська ОДПІ нагадує: несвоєчасне подання звітності тягне за собою штрафні санкції.

 

Відповідно до п.110.1 ст.110 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність при вчиненні порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

 

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності передбачено п.120.1 ст.120 ПКУ, зокрема, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п.49.2 ст.49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

 

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

 

Для розблокування податкової накладної в СМ КОР подається таблиця даних

Нагадаємо, що система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних / розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМ КОР), достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН діє з 1 липня 2017 року.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН затверджено Наказом МФУ від 13.06.2017 № 567.

У разі відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, формується квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

Така квитанція надсилається постачальнику (продавцю) та отримувачу (покупцю) – платнику податків.

Платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у п.п. 201.16.1 ст. 201 Податкового кодексу.

Тобто, у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник податку має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301.

Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного звязку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (Повідомлення).

Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ).

Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затверджено наказом МФУ №567.

Податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких було зупинено реєструються у день прийняття комісією рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування, а також у день набрання законної сили рішенням суду про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення суду).

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (10.08.2017)
Просмотров: 59 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2019

Chernokrylay(40) 20.02.2019