Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фискальная служба Донетчины сообщает

З окупованого Донбасу під кузовом автомобіля чоловік

намагався вивезти брухт міді

 

Майже 200 кг брухту міді намагався вивезти з тимчасово окупованої території Донецької області громадянин України.

Брухт чоловік перевозив через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Гнутове». Співробітники фіскальної служби та прикордонники оглянули автомобіль і знайшли під кузовом тайник, замаскований під газобалонне обладнання. У газових балонах знаходилось 193 кг  брухту міді орієнтовною вартістю 29 тис. гривень.

Під час перевірки виявилося, що цей громадянин вже вдруге порушує Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції. Влітку минулого року за рішенням суду його вже було притягнуто до адміністративної відповідальності за аналогічну спробу переміщення через лінію розмежування мідних дротів.

Наразі за новим фактом відносно правопорушника складено адмінпротокол за ч.2 ст. 204-3 Кодекса України про адміністративні правопорушення, протизаконний вантаж вилучений до прийняття законного рішення.

 

На Донеччині з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на півмільйона гривень

Податкова міліція Донецької області продовжує проведення комплексу заходів, направлених на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції.

Так, в ході перевірочних заходів в рамках проведення операції «Акциз-2018» днями було встановлено, що мешканцями Донецької області здійснюється реалізація скрапленого газу та тютюнових виробів без державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності та одержання відповідних ліцензій на торгівлю.

За результатами  проведених  заходів  співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів загальною орієнтовною вартістю понад 512 тис. грн, з них 19100 літрів скрапленого газу та 8780 пачок тютюнових виробів.

Відносно порушників складено протоколи про адміністративні порушення за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що протидія потраплянню в обіг різного роду тіньової фальсифікованої продукції, насамперед, запобігає бюджетним втратам, що безумовно сприяє зростанню економічної спроможності держави.

На КПВВ «Майорське» водій мікроавтобуса намагався вивезти з окупованої території брухт свинцю

 

На КПВВ «Майорське» співробітники фіскальної служби спільно з прикордонниками запобігли незаконному переміщенню через лінію розмежування брухту свинцю.

Так, під час огляду мікроавтобуса «Volkswagen Transporter», який рухався з тимчасово окупованої території, в конструктивних порожнинах автомобіля було знайдено брухт свинцю загальною вагою 210 кілограма.

За порушення Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції відносно водія мікроавтобуса складено адмінпротокол за ч.1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вантаж вилучено для прийняття правового рішення.

 

Через КПВВ "Марьинка" пытались перевезти 65 банковских карточек в бензобаке автомобиля

 

На линии разграничения сотрудники управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО ГУ ГФС в Донецкой области (спецподразделение "Фантом") совместно с пограничниками задержали автомобиль, в котором были спрятаны платежные карточки, для перевозки их на подконтрольную территорию Украины.

Автомобиль "Део Ланос" двигался через контрольно-пропускной пункт "Марьинка" под управлением гражданина Украины. Во время углубленного осмотра транспортного средства был выявлен тайник, в частности, в бензобаке автомобиля находилось 65 банковских карточек.

По данному факту составлен протокол об административном правонарушении по ч.1 ст.204-3 Кодекса Украины об административных правонарушениях (нарушение порядка перемещения товаров в район или из района проведения антитеррористической операции).

Собранные материалы направленно в суд для принятия законного решения. Правонарушителю угрожают административные санкции.

 

Донецька митниця: результати роботи в правоохоронному

напрямку у січні

З початку 2018 року співробітниками управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано 20 порушень митних правил. Із загальної кількості виявлених митних правопорушень три з реально вилученими предметами на загальну суму 18,7 тис. гривень. Фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, зброї та бойових припасів, а також культурних цінностей  у січні 2018 року не виявлено.  

Також, митниками спільно із представниками Національної поліції та Державної прикордонної служби України, в рамках проведення спеціальної операції «Рубіж-2018», проведено 4 спільних заходи, результатом яких стало складання 4 протоколів про порушення митних правил на загальну суму майже 14 тис. гривень.

Крім того, на підставі інформації, що надійшла від прикордонників, складено один протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 482 Митного кодексу України (переміщення транспортних засобів поза митним контролем) на суму 5 000 гривень. Слід відмітити, вже другій рік поспіль, саме у січні, митниками вилучається транспортні засоби, що прямують з непідконтрольної території,  та які були ввезені на митну територію України  поза місцем розташування органу доходів і зборів і без виконання митних формальностей. Так, 30 січня 2018 у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» зупинено автомобіль марки «BMW», який прямував з непідконтрольної території до м. Маріуполя. В ході проведення перевірки встановлено, що  зазначений транспортний засіб на митну територію України не ввозився через будь-який пункт пропуску для автомобільного сполучення. Нагадаємо, що відповідно до рішень Уряду України, з листопада 2014 року,  міжнародні пункти пропуску автомобільного сполучення в Донецькій області тимчасово не функціонують. Таким чином, громадянин України здійснив переміщення транспортного засобу через митний кордон України в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Маринівка - Куйбишево» (який внесено до переліку  пунктів, що тимчасово не функціонують) поза митним контролем, тобто поза місцем розташування органу доходів і зборів і без виконання митних формальностей. Транспортний засіб, який став предметом правопорушення, тимчасово вилучено до прийняття судового рішення.

Також, протягом першого місяця 2018 року митницею розглянуто 16 справ про порушення митних правил. Накладено штрафів на суму 4,1 млн гривень. До того ж, укладено 4 мирових угоди (припинення справи про порушення митних правил шляхом компромісу) на суму 37,4 тис. гривень, з яких всі виконано.

         До державного бюджету країни протягом січня 2018 року Донецькою митницею ДФС перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 100 тис. гривень, що в 3,7 рази більше показника минуло року.

 

З початку року зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на 30%

Протягом першого місяця 2018 року в Донецькій митниці ДФС оформлено більше 4,1 тис. митних декларацій всіх типів, що на 17% більше, ніж за відповідний період 2017 року. Кількість митних оформлень, пов’язаних із вивезенням товарів з митної території України, становить 62%,  імпортних – 22%, декларації, що оформлені в інших митних режимах складають 16% від загальної кількості митних оформлень. Тенденція щодо зростання оформлень у імпортному напрямку, що спостерігалась у 2017 році, залишається і у січні 2018 року. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість митних декларацій на ввезення товарів на митну територію України збільшилась майже у 2 рази. 

Порівняно із січнем 2017 року активність суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності зросла на 7%. Кількість суб’єктів, що здійснюють операції з товарами,  з початку року склала 209 осіб.

За результатами роботи у січні 2018 товарообіг Донецької митниці ДФС досяг 422 млн доларів. Зростання у порівнянні із січнем 2017 року становить 31%. При цьому експортовано товарів на суму 314 млн доларів, імпортовано - більше, ніж на 108 млн доларів. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає  майже 206 млн доларів.

Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону, слід зазначити, що Донецька митниця ДФС є експортоорієнтованою. Відповідні операції протягом січня 2018 році проводились із 42 країнами світу, половина з яких – це країни ЄС. Питома вага експорту до країн Європейського Союзу від загального обсягу експорту по вартості, у порівнянні із аналогічним періодом 2017 року, збільшилась на 6%, що складає 41,3 млн доларів, за ваговим значенням зростання становить 3%, або майже 13 тис. тон. Також слід зазначити, що  у  поточному році збільшились обсяги експорту до наступних країн ЄС: Італія, Велика Британія, Угорщина, Греція, Болгарія та інші.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (22.02.2018)
Просмотров: 41 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018