Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє

Своєчасна сплата єдиного внеску – запорука майбутнього

 

Загальний борг платників, які повинні сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, по Донецькій області станом на 01.11.2017 складає 2,9 млрд гривень. Слід зазначити, що більша частина заборгованості припадає на підприємства, що знаходяться на непідконтрольній українській владі території, а саме майже 1,6 млрд гривень.

Основними боржниками зі сплати єдиного внеску на Донеччині є підприємства вугільної промисловості, які заборгували понад 1,4 млрд грн, з них понад 495 млн грн боргу обліковується за підприємствами, що знаходяться на неконтрольованій території. Борг підприємств житлово-комунального сектору – майже 285 млн грн, з яких понад 240 млн грн - на непідконтрольній українській владі території. Крім того, фізичні особи-підприємці заборгували 406 млн грн, з яких значна частка – це  борги підприємців на неконтрольованій території області – 313 млн гривень.

Єдиний внесок – це основне джерело фінансування державних соціальних виплат для незахищених верств населення. Своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. Платники єдиного внеску зобов’язані своєчасно та в повному обсязі його нараховувати і сплачувати.

Сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена платниками у строки, визначені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», обчислена органами доходів i зборів у випадках, передбачених цим Законом, є недоїмкою.

Відповідно до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, платникам єдиного внеску, які мають недоїмку, орган доходів i зборів надсилає вимогу про її сплату.

При цьому слід наголосити, що вимога вважається належним чином врученою:

- юридичній особі або відокремленому підрозділу, якщо її особисто вручено посадовій особі такого платника під підпис або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення;

- фізичній особі, якщо її вручено особисто такій фізичній особі або її законному чи уповноваженому представникові чи надіслано рекомендованим листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого її місця проживання з повідомленням про вручення.

Якщо платник на день надсилання йому органом доходів і зборів вимоги не повідомив в установленому порядку про зміну місця проживання, вимога вважається належним чином врученою навіть у разі її повернення як такої, що не знайшла адресата.

У разі, якщо платник єдиного внеску протягом десяти календарних днів з дня отримання вимоги не сплатив зазначених у вимозі сум недоїмки та штрафів з нарахованою пенею, не узгодив вимогу з органом доходів і зборів, не оскаржив вимогу в судовому порядку або не сплатив узгодженої в результаті оскарження суми недоїмки, орган доходів і зборів протягом десяти робочих днів надсилає до органу державної виконавчої служби вимогу про сплату боргу (недоїмки).

При цьому, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Крім того, сума недоїмки не підлягає списанню, зокрема в разі укладення з платником єдиного внеску мирової угоди відповідно до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», крім випадків повної ліквідації юридичної особи або смерті фізичної особи, визнання її безвісно відсутньою, недієздатною, оголошення померлою та відсутності осіб, які відповідно Закону несуть зобов'язання із сплати єдиного внеску.

Головне управління ДФС у Донецькій області звертає увагу всіх роботодавців, що своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного внеску – це, перш за все, повага до ваших найманих працівників, прояв реального піклування про них, інвестування в їх майбутні пенсії, фінансова гарантія забезпечення державою соціальних обов’язків та стандартів!

 

Надходження транспортного податку на Донеччині перевищили 3 мільйони гривень

 

З початку року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Донецької області майже 3 мільйони 150 тисяч гривень транспортного податку. Зазначимо, що лише у жовтні 2017 року автовласники перерахували 481 тис. гривень.

Понад 1,7 млн грн транспортного податку перерахували фізичні особи. До трійці найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Донеччини сплатили податок, належать LAND ROVER, PORSCHE та LEXUS.

Внесок юридичних осіб, у власності яких є VIP-авто, дорівнює 1,3 млн гривень.

За даними Головного управління ДФС у Донецькій області у регіоні налічується 440 власників елітних автомобілів, котрі зобов’язані сплачувати транспортний податок (з них 401 – фізичні особи, 39 – юридичні особи). А загалом під оподаткування потрапляє 459 легкових автомобілів, переважна більшість з яких перебуває у власності мешканців області (408 автівок). Саме тому фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області своєчасно подбали про те, щоб їх власники отримали повідомлення-рішення про нараховані суми транспортного податку.

Нагадуємо, що об’єктом оподаткування транспортним податком є транспортні засоби, з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2017 році - 1 мільйон 200 тис. гривень). Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік.

З більш детальною інформацією щодо правильності визначення платників транспортного податку та механізму нарахування зазначеного податку можна ознайомитись за посиланням http://10.80.31.32/data/files/193089.jpg.

З початку року підрозділами аудиту Донеччини додатково забезпечено 22,3 мільйона гривень надходжень до бюджету

 

З початку 2017 року фахівці підрозділів аудиту фіскальної служби Донецької області провели 284 документальні перевірки. За результатами проведених документальних превірок донараховано податкових зобов’язань на 1,3 млрд гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 107 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 19 млн гривень.

За результатами проведених документальних перевірок за десять місяців поточного року до бюджету надійшло 22,3 млн гривень.

З метою виявлення та упередження порушень податкового законодавства підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

На Донеччині у судовому порядку на користь держави

вирішені справи на 170 млн гривень

З початку року порушено провадження в судах по 763 справах, де однією зі сторін виступали органи ДФС у Донецькій області, на загальну суму понад 1,7 млрд гривень. Із розглянутих справ на користь держави вирішено 409 судових справ, або майже 94%, на суму 170 млн грн та на користь платників – 26 справ  на суму 2,9 млн гривень.

За 10 місяців 2017 року  за позовами платників податків до органів ДФС на розгляді знаходилось 492 справи на суму 1,5 млрд гривень. З них на користь держави вирішено 42 судові справи на суму 16,5 млн грн та на користь платників – 17 справ на суму 2,7 млн гривень.

Також органи ДФС позивалися до платників податків, протягом зазначеного періоду розглядалось 348 справ  на суму 234,5 млн гривень. З них вирішено на користь органів ДФС 327 справ на суму 147,3 млн грн, на користь платників – 2 справи на суму 0,1 млн гривень.

З початку 2017 року за остаточними рішеннями суду, прийнятими на користь органів ДФС Донецької області, до бюджету надійшло 59,1 млн гривень.

Донеччина: за 10 місяців 2017 року платники податків області подали 284 скарги в порядку адміністративного оскарження

 

За січень-жовтень 2017 року від суб’єктів господарювання Донецької області надійшло до Головного управління ДФС у Донецькій області 284 первинні скарги на 527 рішень державних податкових інспекцій, у тому числі 73 скарги на 86 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

За результатами розгляду скарг 527 рішень (або 100 %) на суму 283,2 млн грн залишено без змін на користь держави 391 рішення (або 74,2%) на суму 259,5 млн грн, скасовано повністю або частково 136 рішень на суму 23,7 млн гривень.

По 2 рішеннях збільшено суму на 58,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що платникам податків надано право оскаржувати рішення контролюючих органів в адміністративному або судовому порядку відповідно до статті 56 Податкового кодексу України.

Донеччина: за 10 місяців 2017 року платники податків області подали 284 скарги в порядку адміністративного оскарження

 

За січень-жовтень 2017 року від суб’єктів господарювання Донецької області надійшло до Головного управління ДФС у Донецькій області 284 первинні скарги на 527 рішень державних податкових інспекцій, у тому числі 73 скарги на 86 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

За результатами розгляду скарг 527 рішень (або 100 %) на суму 283,2 млн грн залишено без змін на користь держави 391 рішення (або 74,2%) на суму 259,5 млн грн, скасовано повністю або частково 136 рішень на суму 23,7 млн гривень.

По 2 рішеннях збільшено суму на 58,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що платникам податків надано право оскаржувати рішення контролюючих органів в адміністративному або судовому порядку відповідно до статті 56 Податкового кодексу України.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (16.11.2017)
Просмотров: 37 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018