Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Константиновская налоговая инспекция разъясняет

  Костянтинівські землевласники та землекористувачі перерахували 13,7 млн.грн. плати за землю

Упродовж чотирьох місяців цього року від власників землі та землекористувачів надійшло до місцевих бюджетів 13,7 млн. грн. плати за землю.

Найбільшу частку надходжень, а це 88,9 відс., сплатили власники земельних ділянок та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 12,3 млн. гривень. Ще 1,4 млн. грн. перерахували фізичні особи.

Нагадаємо: платниками земельного податку є власники земельних часток (паїв), земельних ділянок та землекористувачі. Обов’язок зі сплати цього податку виникає з моменту набуття права власності (користування) відповідною земельною ділянкою. Згідно з вимогами Земельного кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок та/або орендну плату відповідно, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

 

Костянтинівські платники єдиного податку з початку року поповнили місцеві бюджети на 16,6 мільйони гривень

Підприємцями-фізичними особами, юридичними особами та аграріями, що перебувають на обліку в Костянтинівській, які обрали спрощену систему оподаткування, протягом січня-квітня 2018 року сплачено 16,6  млн.грн. єдиного податку.

Основну частину надходжень забезпечили фізичні особи – підприємці, які сплатили майже 12 млн. грн., юридичні особи спрямували до бюджету 735,2 тисячі гривень. Четверта група «спрощенців» - це суб’єкти підприємництва аграрної галузі. Від них надійшло 3,9млн. грн. єдиного податку.

 

До уваги платників ПДВ: зміни до декларації!

Наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21» (далі – Наказ № 381), який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за № 451/31903( «Офіційний вісник України» від 04.05.2018 № 35 ) розроблено відповідно до п. 201.15 ст. 201 та п. 51 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ зі змінами та доповненнями.

Наказом № 381 затверджено зміни до форми податкової декларації з ПДВ, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 276) (далі – Наказ № 21).

Крім того, Наказом № 381 затверджено зміни до Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого Наказом № 21.

Також Наказом № 381 встановлено, що таблиця 1.2 «Відомості про коригування податкових зобов’язань у разі збільшення суми компенсації за минулі звітні (податкові) періоди на підставі розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року та не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання податкової декларації з ПДВ (крім розрахунків коригування, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в ЄРПН, що зазначені у таблиці 1.1 (Д1) (додаток 1))» Розрахунку коригування сум ПДВ (Д1) додатка 1 до податкової декларації з ПДВ та таблиця 1.2 «Відомості про суми податку на додану вартість, вказані в податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року та не зареєстрованих в ЄРПН на дату подання податкової декларації з ПДВ (крім податкових накладних, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в ЄРПН і податкових накладних, що зазначені у таблиці 1.1 (Д5) (додаток 5)), включені до суми податкових зобов’язань за минулі звітні (податкові) періоди» Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5) додатка 5 до податкової декларації з ПДВ, форма якої затверджена Наказом № 21, заповнюються одноразово за звітний (податковий) період, за який вперше подається податкова декларація з податку на додану вартість, з урахуванням змін, внесених цим наказом.

Наказ № 381 набирає чинності з 01.06.2018.

 

З 1 липня 2018 року запроваджуються нові марки акцизного податку для тютюнових виробів (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

КМУ затвердив нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок) своєю постановою від 04.04.2018 №257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів». Постанова набрала чинності з дня її опублікування в газеті «Урядовий кур'єр» від 13.04.2018 N 71 (крім пп. 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 липня 2018 року). Марки акцизного податку нового зразка запроваджуються з 1 липня 2018 року.

ДФС України доручено забезпечити виготовлення до 25 червня 2018 року марок акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок), а також їх продаж в установленому порядку

 

Подолаємо корупцію разом! Вимагають неправомірну вигоду? Зловживають службовим становищем?

У процесі податкового та митного контролю, посадові особи органів ДФС вимагають від Вас грошові кошти, іншу неправомірну вигоду для «вирішення» проблемних питань або зловживають службовим становищем, необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

- не вчиняти будь-яких дій або натяків, які можуть сприйматись як готовність або відмова надання неправомірної вигоди;

- не брати ініціативу на себе, дозволити службовцеві повідомити Вам якомога більше інформації;

- поцікавитися про гарантії вирішення Вашого питання, уважно вислухати і запам`ятати запропоновані Вам умови;

- знайти привід для перенесення остаточної відповіді на майбутнє;

- невідкладно проінформувати управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС.

Слід зазначити, що про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС можна повідомляти за телефоном сервісу ДФСУкраїни «Пульс» 0800-501-007 (напрямок «4»). Сервіс «Пульс» працює цілодобово.

 

Сума вартості путівок на оздоровлення від працедавця: що з оподаткуванням у 2018 році?

Відповідно до абзацу другого пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку на доходи фізичних осіб та/або членів його сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем – платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року (у 2018 році – 18 615 гривень).

 

Зупинення реєстрації податкової накладної. Як діяти?

Відповідно до п. 16 Порядку № 117 письмові пояснення та копії документів, зазначених у п. 14 Порядку № 117, платник податку подає до ДФС в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України від 22 травня 2003 року № 852-ІV «Про електронний цифровий підпис», № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03.05.2017 за № 959/30827.

Згідно із п. 17 Порядку № 117 ДФС розміщує та постійно оновлює на своєму офіційному веб-сайті відомості щодо засобів електронного зв’язку ДФС, якими можуть подаватися письмові пояснення та копії документів.

Пояснення та копії документів подаються у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J/F 1312602, яка включає у себе додаток за формою, J/F 1360102 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ).

Обмеження пов’язане з обмеженнями системного програмного забезпечення, яке не залежить від ДФС служби України. Як свідчить практичний досвід, 2 Мб достатньо для 1 вкладеного документа.

Громадяни до 1 серпня зобов’язані сплатити податок на доходи, зазначений у декларації про майновий стан і доходи

Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

Якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Відповідно до пп. 129.1.3 п. 129.1 ст. 129 ПКУ при нарахуванні суми податкового зобов’язання, визначеного платником податків або податковим агентом, – після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

На суми грошового зобов’язання, визначеного пп. 129.1.3 п. 129.1 ст 129 ПКУ (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення у його сплаті, включаючи день погашення, із розрахунку 100 % річних облікової ставки НБУ, діючої на кожний такий день (п. 129.4 ст. 129 ПКУ).

 

Чи сплачувати податок на нерухомість у разі її продажу

Згідно з пп. 266.8.1 п. 266.8 ст. 266 ПКУ у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Отже, якщо фізична особа придбала та продала об’єкт нерухомості в межах одного місяця, то за наявності документального підтвердження, що засвідчує перехід прав власності від продавця до покупця (договір купівлі-продажу тощо), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за такий об’єкт контролюючими органами не нараховується.

 

В Костянтинівці запрошують на звірку наявних об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості

Звертаємо увагу власників об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що відповідно до п.п.266.7.2 п.266.7 ст.266 ПКУ, податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

Зважаючи на наближення термінів вручення податкових повідомлень-рішеньпро сплату суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з метою уникнення неточностей при його нарахуванні, Костянтинівська ОДПІ запрошує власників об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості для проведення звірки щодо наявних об’єктів оподаткування.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

 

В Костянтинівці фіскали налагоджують співпрацю з представниками агро-бізнесу

«В Костянтинівському районі сьогодні працюють 70 підприємств агросектору, які обрали 4 групу спрощеної системи оподаткування. З початку року ними перераховано понад 3,9 млн.грн. єдиного податку”, - повідомила заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Гребенник під час зустрічі з сільгоспвиробниками.

Наталя Олександрівна акцентувала увагу, що саме ця, традиційна для України, галузь є найбільш важливою для забезпечення соціально-економічного добробуту жителів сільських територій регіону, і саме вона є найбільш чутливою до всіх змін у фінансово-економічній кон’юнктурі. Тому фіскальна служба приділяє особливу увагу співпраці з її представниками.

Під час зустрічі обговорювались питання достовірного відображення в звітності сільгоспвиробників даних про результати їх господарської діяльності та забезпечення повноти декларування зобов`язань та проведення розрахунків з бюджетом, правове врегулювання земельних відносин у сільському господарстві, порядок оформлення та реєстрації договорів оренди земельних ділянок, а також соціальна та фінансова відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без укладання трудових договорів та за використання прихованої найманої праці.

  «Сподіваюсь, що сьогоднішній діалог надав нам можливість виявити наявні проблеми, які виникають у представників агробізнесу при справлянні податків, зборів, платежів та знайти шляхи до їх вирішення. Ми, як представники фіскальної служби, налаштовані на активну роботу з бізнесом, адже взаємний інтерес полягає у стабільності економічній ситуації та активізації діяльності наших суб’єктів господарювання» - зазначила Наталя Гребенник

Заступник начальника - начальник Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Донецькій області  проведе особистий прийом громадян у Костянтинівці

Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що згідно з графіком виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами ГУ ДФС у Донецькій області на ІI квартал 2018 року, 4 червня 2018 року в приміщенні Костянтинівської ОДПІ, за адресою: м. Костянтинівка, пр.-т.Ломоносова,125 буде проведено виїзний особистий прийом громадян заступником начальника - начальником Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Донецькій області  Олександром Васильовичем Гринцовим.

Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється у телефонному режимі за номером: (06272) 6-18-05, або особисто за адресою: м. Костянтинівка, пр.-т.Ломоносова,125, Костянтинівська ОДПІ, каб. 112.

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (17.05.2018)
Просмотров: 18 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018