Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Константиновская налоговая о новациях законодательства

Константиновские фискалы сообщили, что бутылка пива может стоить почти 7000 гривен

Продажа алкоголя лицам, не достигшим 18 лет запрещена законом, - об этом напомнили субъектам хозяйствования Константиновские фискалы.

Для продавцов алкоголя, которые ради собственной наживы в нарушение законодательства, а также моральных и этических норм продают несовершеннолетним гражданам алкогольные и табачные изделия, Закон Украины «О государственном регулировании производства и оборота спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий» предусматривает штраф в размере 6800 гривен и аннулирование лицензии на право розничной продажи алкоголя и табака.

Продавец пива (кроме безалкогольного), алкогольных, слабоалкогольных напитков, вин столовых и табачных изделий, в случае возникновения сомнения относительно возраста покупателя должен спросить у него паспорт или другие документы, подтверждающие достижения им 18-летия. В случае отказа покупателя предоставить такой документ, продажа ему алкоголя и табачных изделий запрещается.

Также, напоминаем что на период проведения антитеррористической операции Решением Константиновского городского совета от 25.12.2014 года №6 / 53-934 рекомендуется субъектам предпринимательской деятельности, которые осуществляют торговлю алкогольными напитками ограничить продажу алкогольных напитков гражданскому населению с 20 часов вечера до 8:00 утра и не продавать алкоголь лицам, имеющим признаки принадлежности к какому-либо военному формированию (наличие военной формы, вооружения и т.д.).

 

 

 

В Костянтинівці фіскали продовжують боротьбу за легальну працю та заробітну плату

За результатами понад 40 зустрічей з роботодавцями, які провели начальник Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Олександр Гринцов та його заступник Наталія Гребенник 439 громадян отримали офіційне місце роботи, а бюджет додаткові понад півмільйона гривень податків: 277,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, 344,2 тис.грн. єдиного соціального внеску та 31,6 тис.грн. військового збору.

Актуальною залишається проблема здійснення підприємницької діяльності громадянами без належного оформлення. З такими громадянами також проводиться роз’яснювальна робота, а також застосовуються контрольно-перевірочні заходи. З початку року офіційний статус підприємця оформили 106 громадян, бюджет додатково отримав 280,6 тис.грн.

До декларування доходів від здійснення діяльності з якої не утримувались та не сплачувались податки залучено 19 громадян, у бюджет надійшло 62,3 тис.грн.

«Робота фіскальної служби Донеччини у сфері легалізації праці громадян, нажаль не втрачає актуальності і буде продовжуватись доки існуватиме така проблема. Адже від тіньової зайнятості та зарплати в «конверті» страждає не тільки бюджет, насамперед місцевий, а й громадяни, які втрачають свої конституційні права, роки стажу для оформлення пенсії, соціальні гарантії Держави», - зазначає Олександр Гринцов.      

 

В Костянтинівці понад 1300 об’єктів нерухомості стали об’єктами оподаткування 

 

В  2017 році під оподаткування податком на нерухоме майно потрапили понад 1300 квартир та будинків  мешканців Костянтинівки та Костянтинівського району, - розповіла заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталія Гребенник.  Вона  роз’яснила, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. В 2017 році громадяни сплатили за «зайві» метри 142,4 тис.грн. податку.

Нагадаємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують громадяни, які мають у власності квартиру понад 60 кв. м., житловий будинок понад 120 кв. м. чи різні типи об’єктів житлової нерухомості та їхні частини (у випадку одночасної власності) понад 180 кв. м.

Податок нараховується на квадратні метри, понад встановлені Податковим кодексом.. До прикладу, якщо маєте квартиру площею 65 квадратів, то податок заплатите за 5.

Якщо  нерухомістю володіє кілька осіб, то пільгова площа ділиться між ними: наприклад, якщо квартира 100 квадратів, але нею володіють двоє у рівних частинах, то податок їм не нараховується, бо  на кожного власника приходиться менше 60 кв.м.

Цього року фізичні особи спачували податок за минулий рік. Його ставка обчислюється як відсоток від мінімальної зарплати. Місцевою владою м.Костянтинівка була встановлена ставка 0,3% від мінімальної заробітної плати (1378 у 2016 році), тобто громадяни сплачували 4,134 грн. за метр понад пільгової плащі нерухомості.

У 2018 році платити потрібно буде виходячи з розміру мінімальної зарплати у 3200 гривень, при цьому ставка встановлена Рішенням Костянтинівської міської ради складатиме 0,15% або 4,80 грн. за метр «зайвої» площі.

Звертаємо увагу громадян, що за несплату чи несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно передбачені фінансові санкції. У разі, якщо ви не отримали повідомлення-рішення на сплату податку від органу Фіскальної служби, ви можете прийти на звірку, взявши з собою оригінали документів, що підтверджують власність нерухомості та паспорт. Звірку можна проводити в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ за адресою: м.Костянтинівка, пр.-т. Ломоносова, 125, 1 поверх, вікна №12-13. Довідкову інформацію можна дізнатись за телефоном: 2-35-13.

 

 

 

Повідомлення про прийняття працівника на роботу - до початку роботи працівника

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Повідомлення подається одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Звертаємо увагу, що Порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затверджено постановою

Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №413.

 

Відповідальність за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності

Костянтинівська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 110.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків, податкові агенти та/або їх посадові особи несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Згідно із п. 5 підрозд. 10 «Інші перехідні положення» розд. XX «Перехідні положення» ПКУ штрафні санкції, які можуть бути накладені на платників податків за порушення нормативних актів Кабінету Міністрів України, центрального контролюючого органу, положень, прямо передбачених ПКУ, починають застосовуватися до таких платників податків за наслідками податкового періоду, наступного за податковим періодом, протягом якого такі акти були введені в дію.

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності передбачено п. 120.1 ст. 120 ПКУ, зокрема, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, - тягнуть за собою штраф в розмірі 170 гривень за кожне так%0D5 неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою штраф в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Отже, за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а саме:

- в розмірі 170 гривень за кожне неподання (несвоєчасне подання) декларації (розрахунку);

- в розмірі 1020 гривень при повторному порушенні за несвоєчасне подання податкової декларації (розрахунку) платником податків незалежно від виду податку, за яке до такого платника протягом року вже було застосовано штраф за неподання (несвоєчасне подання) податкової декларації (розрахунку) та у період до одного року (до 365 або 366 днів – для високосного року) винесено податкове повідомлення-рішення.

 

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ.

Відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями із сплати ЄВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати ЄВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.
У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом №2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність (частина 11 ст. 9 Закону №2464).

 

ДФС попереджає: шахраї надсилають SMS-повідомлення від імені фіскальної служби

ДФС повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які надсилають SMS-повідомлення, начебто від імені органівфіскальної служби з текстом щодо наявності боргу у платника та реквізитами для його сплати.

Крім того, на мобільні телефони платників надходять SMS-повідомлення наступного змісту:

«Державна фіскальна служба: ви маєте заборгованість на суму 4619,92 гривень. Інформація (8:00-20:00): +252240112015.»

Код вказаного номеру телефону належить Федеративній Республіці Сомалі, відповідно вартість виклику обчислюється за тарифом міжнародних дзвінків.

 

 

 

 

Платники єдиного податку першої групи сплачуватимуть повний розмір ЄСВ

З 1 січня 2018 року із Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» новоприйнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» виключає норму, яка дозволяла підприємцям – платникам єдиного податку першої групи сплачувати єдиний внесок у розмірі 0,5 мінімального страхового внеску.

Тож, сума мінімального єдиного внеску для «єдинників» першої групи з нового року буде такою ж, як і для інших платників, які оподатковуються за спрощеною системою оподаткування, тобто – 22% від мінімальної зарплати. У 2017 році вона становила 704 грн на місяць.

 

Зручний Електронний кабінет

ДФС впроваджено функціонування «Електронного кабінету платника» (ЕКП), за допомогою якого можливо сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи. Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП).

Крім того, у рубриці «Електронна звітність» на офіційному веб-порталі ДФС розміщено Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist).

Також посадовець зазначив, що прийняття та обробка «Єдиним вікном подання електронної звітності» електронних документів (податкової звітності, податкових накладних та інших документів) здійснюється з використанням ЕЦП будь-якого АЦСК відповідно до чинного законодавства.

Електронний реєстр суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з ЕЦП, оприлюднюється на офіційному сайті Центрального засвідчуваного органу Міністерства юстиції України czo.gov.ua/ca-registry. З ним, також можна ознайомитись і на офіційному порталі ДФС України.

Платники податків для формування електронних документів самостійно на власний розсуд можуть обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (26.10.2017)
Просмотров: 78 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018