Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Константиновская объединенная государственная налоговая инспекция сообщает

«Електронний кабінет» – сучасний сервіс, який дозволяє отримати довідку про відсутність заборгованості без відвідування податкової

Костянтинівська ОДПІ повідомляє, що під час здійснення професійної діяльності у платників податків виникає необхідність підтвердити відсутність заборгованості перед бюджетом. У такому випадку підтверджуючим документом стає довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів та інших платежів, що контролюються органами ДФС України.

За допомогою сервісу «Електронний кабінет» з використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) платник може надіслати заяву та отримати довідку про відсутність податкової заборгованості.

Суб’єкти сфери публічних закупівель, підприємства або суб’єкти господарювання у загальнодоступній частині «Електронного кабінету» без використання ЕЦП мають можливість переглянути видані платникам довідки та/або завантажити довідку у вигляді файла з територіального контролюючою органу.

Головні переваги використання «Електронного кабінету»:

• можливість на безоплатній основі працювати у цілодобовому режимі;

• економія власного часу, не відвідуючи орган ДФС України;

• затребувана інформація надходить в режимі реального часу;

• запити платників з найвіддаленіших районів України швидко й легко задовольняються.

Крім того, «Електронний кабінет» є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків з фахівцями ДФС України за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

 

Основні соціальні стандарти 2018 року

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу, що з 01 січня 2018 року:

- розмір мінімальної заробітної плати складає 3723 грн;

- розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 1762 грн;

- граничний розмір заробітної плати, який дозволяє застосовувати соціальну пільгу – 2470 грн., для одного з батьків, які мають 2-х та більше дітей – 2470 х кількість дітей;

- розмір звичайної соціальної пільги – 881 грн.

 

Скористайтесь своїм правом на податкову знижку

Костянтинівська об’єднана державна податкова інспекція інформує: платники, які мають намір використати своє право на податкову знижку за 2017 рік, можуть подавати декларації про майновий стан і доходи впродовж всього 2018 року – до 31 грудня.

Детальніші консультації з питання декларування доходів – у Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ за адресою: пр.-т. Ломоносова, 125 та за телефоном: 2-35-13.

 

З 2018 року у фермери оплачуватимуть страховий стаж

Відповідно до оновленої редакції ст.4 Закону №2464, члени фермерського господарства є платниками єдиного внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиного внеску) за умови, що вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Водночас, члени фермерського господарства звільняються від сплати єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком чи інвалідністю, або соціальну допомогу.

Отже, з нового 2018 року члени фермерських господарств сплачуватимуть єдиний внесок до 20 числа місяця, що настає за кварталом.

 

З 2018 року спрощенці 1 групи cплачують ЄСВ щомісяця по 819,06 грн.

З 1 січня 2018 року, платники єдиного внеску, віднесені до першої групи платників єдиного податку, сплачують єдиний внесок у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок. Такий порядок визначений Законом України від 03.10.2017 №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Нагадуємо, розмір мінімальної заробітної плати встановлено Законом про Державний бюджет на 2018 рік, що складає у місячному розмірі 3 723 гривні. Тобто, з 1 січня фізичні особи - підприємці, у т.ч. платники першої групи єдиного податку платитимуть за себе не менше 819,06 грн. на місяць (3723 Х 22%).

Для представників бізнесу, що обрали спрощену систему оподаткування ставка та терміни перерахування ЄСВ (за себе) залишилися незмінні – щоквартально у розмірі 22 відсотки від суми нарахованого доходу, але не нижче як від мінімальної заробітної плати.

 

Легальна зарплата – запорука спокійного життя працівників та роботодавців

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

Податківці закликають роботодавців і власників підприємств усіх форм власності виявити соціально відповідальне ставлення до працівників, направивши вивільнені кошти на підвищення зарплат. Адже гідна заробітна плата – це запорука спокійного і благополучного життя як для роботодавця, так і для працівника.

 

Рахуємо податки із заробітної плати

Державним бюджетом України на 2018 рік встановлено мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі з 1 січня - 3723 гривні; у погодинному розмірі з 1 січня – 22,41 гривня,

прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня 2018 року - 1762 гривні, з 1 липня - 1841 гривня, з 1 грудня - 1921 гривня.

Податкова соціальна пільга (ПСП) становить у 2018 році для будь-якого платника 881 грн.

Граничний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга, у 2018 році дорівнює 2470 грн. Вказаний граничний розмір зарплати для застосування пільги залишається незмінним у 2018 році і діятиме до 31 грудня п.р. включно.

Нагадуємо, що починаючи з 2016 року утримання ЄСВ із заробітної плати працівника не проводиться.

Ставка податку на доходи фізичних осіб складає 18%, військового збору – 1,5%.

 

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу на зміни в застосуванні РРО

Фізичні особи-підпримці, які сплачують єдиний податок та здійснюють роздрібну торгівлю пивом, а також підприємства споживчої кооперації, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, з 20.12.2017 року повинні під час здійснення роздрібної торгівлі використовувати реєстратори розрахункових операцій у місцях торгівлі, на які такими суб’єктами господарської діяльності отримані відповідні ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами. (Постанова КМУ від 23.08.2000 р.№1336, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 18.12.2017 №984).

Фахівці Костянтинівської ОДПІ та ГУ ДФС у Донецькій області зустрілись зі студентами та викладачами Костянтинівського медичного коледжу

Представники фіскальної служби розповіли студентам та викладачам Костянтинівського медичного коледжу про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та електронні сервіси Держаної фіскальної служби України.

Студентам було цікаво дізнатись про новації в застосуванні податкової знижки за навчання -  «сума оплати за навчання, яку тепер можна включати до податкової знижки не обмежуватиметься помісячним лімітом у вигляді прожиткового мінімуму, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. Крім того, у податковій знижці можна буде враховувати витрати на навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення не залежно від того, чи отримував він заробітну плату чи ні. Нагадаю, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, можуть подати податкову декларацію протягом всього 2018 року», - повідомила начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмила Торгіна.

У зв’язку з необхідністю декларувати доходи відповідно до антикорупційного законодавства, багатьох викладачів зацікавила інформація про можливість отримання відомостей про доходи, отримані протягом минулого, 2017 року через електронний кабінет платника.

Присутні також дізнались про строки подання декларацій про майновий стан і доходи, строки сплати податків і зборів із задекларованих сум, відповідальність за невиконання податкового законодавства. Особливу увагу було приділено питанню легалізації праці та заробітної плати та електронним сервісам фіскальної служби.

 

В Костянтинівському районі працює виїзний пункт з приймання річних податкових декларацій громадян та надання консультацій

З початку кампанії декларування доходів громадян фахівцями Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області організовано роботу виїзного пункту, який працює за графіком в населених пунктах Костянтинівського району. Мешканці району можуть заповнити декларації про майновий стан та доходи та отримати консультації з питань податкового законодавства без відвідування податкової інспекції.

З початку року виїзний пункт вже відвідав вісім сільських рад Костянтинівського району. У переважній більшості декларацій селяни декларували доходи від продажу сільгосппродукції, вирощеної самостійно. Таких декларацій подано - 232, загальна сума задекларованого доходу склала – 984,1 тис.грн., нарахована сума податків та зборів до сплати – 193,11 тис.грн.

Фахівці фіскальної служби запевняють, що до закінчення кампанії декларування доходів громадянами, виїзний пункт з приймання декларацій відвідає усі сільські ради. За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном (06272) 2-35-13. 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (22.02.2018)
Просмотров: 40 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018