Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Костянтинівська ОДПІ повідомляє

На екобезпеку платники Костянтинівської ОДПІ перерахували понад 56,4 млн. гривень

Така сума екологічного податку надійшла до місцевих бюджетів від платниківЮ що обслуговуються в Костянтинівській ОДПІ за січень – листопад  2017 року.  Нагадаємо. Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на збереження природно-заповідного фонду, раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, охорони атмосферного повітря, раціональне використання та охорону земель, водних і мінеральних ресурсів, флори та фауни тощо.

 

Антикорупційний сервіс «Пульс»" працює цілодобово

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що при ДФС України діє інтерактивний сервіс «Пульс», який дає змогу громадян та субєктів господарювання повідомляти про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників органів ДФС.

Окрім того, представники бізнесу мають можливість оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» ДФС України для клієнтів податкової та митниці – 0800-501-007 (обрати на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4»).

 

Реєстр неприбуткових установ та організацій можна переглянути на офіційному веб-сайті ДФС

Костянтинівська ОДПІ інформує, що на офіційному веб-сайті ДФС України забезпечено відкритий доступ до відомостей, що містяться в Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Реєстр включає ідентифікаційні та реєстраційні відомості про неприбуткові організації, зокрема:

- код згідно з ЄДРПОУ;

- найменування неприбуткової організації;

- дату включення неприбуткової організації до Реєстру, починаючи з якої визначається строк безперервної реєстрації неприбуткової організації;

- ознаку неприбутковості;

- дату присвоєння ознаки неприбутковості або її зміни;

- дату та номер рішення про включення, повторне включення неприбуткової організації до Реєстру або зміну ознаки неприбутковості;

- дату скасування ознаки неприбутковості;

- дату та номер рішення про виключення неприбуткової організації з Реєстру;

- найменування та ідентифікаційний код контролюючого органу.

В реєстрі не передбачається відображення довідкових відомостей про місцезнаходження організації, даних про керівників, головних бухгалтерів, засновників та фінансово-економічних показників господарської діяльності неприбуткової організації.

Нагадаємо, що Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440.

 

Спрощенці Костянтинівської ОДПІ поповнили місцеві бюджети майже на 43,6 млн грн

За січень-листопад 2017 року субєкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету майже 43,6 млн. грн єдиного податку. Зокрема, фізичні особи-підприємці спрямували до бюджету 28,4 млн грн вказаного платежу, від юридичних осіб надійшло майже 2,7 млн грн, , платники єдиного податку 4 групи – сільгоспвиробники  сплатили 12,5 млн.грн.

                                                                                                            

За запитом платника надається витяг з реєстру платників ПДВ    

 

Для отримання документального підтвердження статусу платника ПДВ, суб’єкту господарювання необхідно подати до фіскального органу за своїм місцезнаходженням запит за формою 1-ЗВР про отримання витягу з Реєстру платників податку на додану вартість.

За запитом платника податку фіскальний орган надає безоплатно та безумовно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, витяг з реєстру платників ПДВ.

Форма запиту встановлена «Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість», затвердженого наказом МФУ від 14.11.14 №1130.

Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Зазначена норма передбачена п. 183.11 ст. 183 Податкового кодексу України.

 

Реєстраційний номер на дитину може отримати один із батьків

Для того, щоб уперше отримати реєстраційний номер - громадянин особисто (або через представника) подає до органу фіскальної служби Облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації. Також необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство.

Якщо необхідно внести зміни, наприклад у разі зміни прізвища, імені, або адреси, то реєстраційний номер залишається незмінним, - змінюється лише нові дані на бланку. У такому випадку громадянину необхідно звернутися до податкової інспекції з оригіналом паспорта (зі зміненим прізвищем, іменем, або ж адресою) та заповнити форму 5 ДР (внесення змін персональних даних).

Для отримання номера облікової картки неповнолітнім заповнити заяву може один із батьків при наявності свідоцтва про народження дитини та власного паспорта, що посвідчує його особу.

Довідку (вперше, на дитину, або зі змінами) можна безкоштовно отримати у фіскальній службі упродовж п’яти робочих днів.

У випадку втрати реєстраційного номера облікової картки платника податків, громадянин може повтрно отримати його дублікат одразу ж при пред'явленні паспорта.

Отримання довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків – процедура безкоштовна.

 

«Дані про взяття на облік платників» - на веб-порталі ДФС

Електронний сервіс «Дані про взяття на облік платників» розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС (www sfs.gov.ua) у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника», а також у вкладці «Інформація з реєстрів» в меню електронних сервісів на головній сторінці веб-порталу ДФС.

Для перевірки даних про взяття на облік платників податків достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням платника податків.

 

За алко-тютюнові ліцензії костянтинівські підприємці сплатили 1,8 млн. грн.

Підприємці, які перебувають на обліку в Костянтинівській ОДПІ, упродовж одинадцяти місяців цього року сплатили до бюджету за ліцензії на право торгівлі пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами 1,8 млн. грн.,

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу, що лише за наявності відповідної ліцензії, субєкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Ліцензію можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності торгівельної діяльності. Не пізніше 10 днів календарних днів ліцензія або рішення про відмову із зазначенням підстав для відмови видається заявнику.

Порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами регулюється Законом України від 19.12.1995 №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

 

В Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ видали майже 4,4 тисячі реєстраційних номерів

З початку року в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 4386 громадян, що на 874 більше, ніж торік, - розповіла начальник управління обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ Ірина Чуб, - крім того, 54 громадянина, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб.

Видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника є найзапитуванішою серед адмінпослуг.

Фахівець відмітила, що для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, яка містить відомості щодо суб’єкта, який надає відповідну послугу, нормативно-правові акти, що її регламентують та умови її отримання. З детальним переліком усіх адміністративних послуг, можна ознайомитись на інформаційних стендах, розміщених в Центрі, або на суб-сайті ГУ ДФС у Донецькій області.

Нагадуємо: Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Костянтинівка, пр.Ломоносова,125. Звертайтеся до нас у робочі дні з 9:00 до 18:00 години (у п’ятницю з 9:00 до 16:45).

 

Термін подання відомостей про зміну облікових даних

Костянтинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п.65.9 ст.65 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ зі змінами та доповненнями самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін.

Слід зауважити, що зміни до відомостей про самозайняту особу, які містяться у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, набирають чинності з дня внесення відповідного запису до такого реєстру.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (05.12.2017)
Просмотров: 39 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018