Суббота, 20.04.2024
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [728]

Праздники Украины




                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новини Головного управління ДФС у Донецькій області

До уваги платників акцизного податку! Вперше за новою формою декларації акцизного податку звітують у серпні 2017 року


У зв’язку з прийняттям законів України від 20 грудня 2016 року № 1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21 грудня 2016 року №1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» та з метою забезпечення належного декларування податкових зобов’язань з акцизного податку Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє наступне.

Міністерством фінансів України завтерджено наказ від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 травня 2017 року за №630/30498 (далі – наказ №451).

Так Наказом № 451 вносяться зміни до форми декларації акцизного податку (далі Декларація) і Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №14, зокрема внесено зміни до таких розділів Декларації:

розділу А «Податкові зобов’язання із спирту етилового та інших спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива та продуктів із вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше» – технічна правка в частині визначення показника графи А10;

розділу Б «Податкові зобов’язання з тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну (в тому числі тютюновою сировини, тютюнових відходів)» – код операції Б7 доповнено новою операцією, яка звільняється від оподаткування згідно з п.п. 213.3.13 п. 213.3 ст. 213 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (операції з неферментованою (непереробленою) тютюновою сировиною);

розділу В «Податкові зобов’язання з реалізації пального» - розділ доповнено рядком за кодом В17 щодо декларування суми пільг з операцій, визначених пунктами 213.2, 213.3 статті 213 та статтею 229 розділу VI Кодексу, застосування яких зупинено відповідно для платників податків, місцезнаходженням (місцем проживання) та/або місцем здійснення діяльності яких є територія населених пунктів на тимчасово окупованій території та/або території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення (підпункт 38.5 пункту 38 підрозділу 10 розділу XX Кодексу);

розділу Д «Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» - у колонці «Код показника додатка» змінено назву показника Д 6 з «Усього за розділами І, II» на «Усього».

Наголошуємо, що у зв’язку зі скасуванням акцизного податку з роздрібного продажу пального з 01.01.2017 суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію пального, не заповнюють розділ II додатка 6 до Декларації «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»;

розділ II додатка 6 до Декларації заповнюється лише у разі подання суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібний продаж пального, уточнюючої декларації за відповідними операціями, що були здійснені до 01 січня 2017 року та задекларовані у звітності, поданій до 21 січня 2017 року (тобто поданій за грудень 2016 року).

Також уточнено визначення осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, та враховано, що номер паспорта громадянина України, який виготовлено у формі картки, містить дев’ять цифр та не містить серію.

З урахуванням вказаних змін до розділів Декларації внесено аналогічні зміни до додатків Декларації та відповідних розділів Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку.

Згідно з частиною другою п. 46.6 ст. 46 ПКУ до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування, тобто з 06.06.2017 (Наказ опубліковано в «Офіційному віснику України» № 44 за 06.06.2017).

Враховуючи норми частини другої п. 46.6 ст. 46 ПКУ особи, визначені ст. 212 ПКУ платниками акцизного податку, вперше подають декларацію акцизного податку з урахуванням змін, внесених наказом № 451, не пізніше 20 серпня 2017 року за липень 2017 року.

Згідно з п. 120.1 ст. 120 Кодексу неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків) тягнуть за собою накладення штрафу в розмірах, передбачених цією статтею, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

 

Землекористувачі Донеччини сплатили майже 30 млн грн плати за землю

За п`ять місяців 2017 року власники та орендарі земельних ділянок – фізичні особи Донеччини сплатили до місцевих бюджетів області 29,8 млн грн земельного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження цього податку збільшились на 3,1 млн грн, або на 11%.

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України (далі ПКУ) фізичні особи, які мають на території України у власності або користуванні земельні ділянки, частки – є платниками земельного податку.

Згідно з п. 286.5 ст. 286 ПКУ нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку, а сплачується такий податок фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 ст. 287 ПКУ).

Фізичні особи несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю, тож якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у розмірах, встановлених ст.126 ПКУ.

Разом з тим, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 ПКУ.

Зі ставками земельного податку, визначеними рішеннями органів місцевого самоврядування, можна ознайомитись за посиланням: http://dn.sfs.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/podatok-na-mayno/plata-za-zemlyu/.

Шановні платники податків! Фіскальна служба Донеччини звертає увагу, що плата за землю – це законний обов’язок кожного власника чи користувача землею. Не зволікайте, своєчасно розраховуйтесь із бюджетом!

 

На Донеччині «Фантом» запобіг спробі незаконного перевезення з тимчасово окупованої території устаткування на 80 тис гривень

Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») продовжує здійснення заходів, спрямованих на запобігання несанкціонованому перевезенню вантажів через лінію зіткнення на території Донецької області, спроби якого, на жаль, не припиняються

Так, 29 червня 2017 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «Volkswagen Crafter», який прямував до міста Маріуполь.

Під час огляду транспортного засобу співробітниками підрозділу було виявлено та вилучено промислове обладнання загальною вартістю 80 тис. гривень. Стосовно власника обладнання складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, матеріали для прийняття рішення згідно з чинним законодавством направлено до суду.

Про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами

 

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує щодо термінів подання та сплати частини чистого прибутку (доходу) платниками податку.

Відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями регулюється ст. 111 Закону України від 21 вересня 2006 року № 185-V «Про управління об’єктами державної власності», відповідно до вимог якої державні унітарні підприємства та їх об’єднання зобов’язані спрямувати частину чистого прибутку (доходу) до Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Порядок відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 року № 138 (далі – Порядок № 138).

Згідно з Порядком № 138 частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до державного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, та сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

Зважаючи на те, що частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності, базовим податковим (звітним) періодом для нарахування та сплати цього платежу є календарний квартал. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до органів державної податкової служби за підсумками кварталу, півріччя, трьох кварталів та року у терміни, передбачені для квартальної звітності – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, та нараховане у розрахунку зобов’язання сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації.Відповідне роз'яснення наведено в листі ДФС України ДФСвід 07.06.2017 № 12238/6/99-99-15-02-02-15 за посиланням http://10.80.31.31/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/72213.html

 

Донеччина: у судовому порядку повернуто державі понад 29,6 млн гривень

Одне із головних завдань юридичної служби ДФС у Донецькій області, діяльність якої спрямована на захист економічних інтересів держави, полягає в тому, щоб врегулювати усі спірні питання, які виникають з платниками податків, не доводячи їх до суду. Але поряд із сумлінними платниками нерідко трапляються і такі, що намагаються ухилитись від сплати до бюджетів належних платежів. В таких випадках справи вирішуються у судах.

Протягом січня - травня 2017 року в судах різних інстанцій з урахуванням справ минулих років на розгляді знаходилось 3344 справи за участі органів ДФС у Донецькій області на загальну суму 5,4 млрд гривень.

З початку 2017 року порушено провадження по 432 справам на суму 427,1 млн грн, з них:

- справи за позовами платників податків до органів ДФС – 163 на суму 121,1 млн грн;

- справи за позовами органів ДФС до платників податків – 172 на суму 132,4 млн гривень.

На користь податкових органів протягом січня - травня 2017 року з урахуванням справ попередніх періодів винесено 338 остаточних рішень на суму 151 млн гривень.

Всього до бюджету у січні-травні 2017 року за судовими рішеннями надійшло 29,6 млн гривень.

Зауважимо, що відповідно до Податкового кодексу України платник має право оскаржити рішення органів фіскальної служби в адміністративному чи судовому порядку. Детальніше порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України.

Нагадуємо, що на сьогоднішній день законодавством України передбачений як адміністративний, так і судовий порядок оскарження рішень податкових органів. Платник податків може реалізувати своє право на оскарження рішень органів державної влади через адміністративні суди. Саме в їх компетенції вирішувати спори фізичних і юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень. При цьому, у переважній більшості випадків фахівці органів ДФС у судовому порядку доводять обґрунтованість своїх вимог до платників податків та постійно працюють над удосконаленням механізму застосування апеляційних процедур.

 

Донеччина: фальсифіковані цигарки до Мангуша не доїхали

Днями на блокпосту № 3 при виїзді з м. Маріуполь у напрямку смт. Мангуш співробітниками першого відділу управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») було зупинено автомобіль марки ВАЗ 21013, при огляді якого виявлено 240 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

В ході проведених заходів встановлено, що водій транспортного засобу здійснював перевезення фальсифікованих тютюнових виробів з метою їх подальшої реалізації у смт. Мангуш, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-5 КУпАП. Матеріали направлено до суду.

Співробітниками ДФС у Донецькій області ліквідовано крупний «конвертаційний центр» з обігом понад 1 мільярд гривень

Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань, оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом»)

спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків), припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного центру» з обігом понад 1 мільярд гривень.

Організаторами «конвертаційного центру» стали мешканці м. Миколаєва, які надавали підприємствам реального сектору економіки Миколаївської, Донецької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Львівської та інших областей країни послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів у готівку за винагороду у сумі 2,5% від проконвертованих грошових коштів.

За результатами 11 обшуків, проведених у м. Миколаєві в офісних приміщеннях, за місцями проживання учасників групи та у транспортних засобах вилучено грошові кошти на загальну суму понад 602 тис. грн, 35 печаток суб’єктів господарської діяльності та 4 факсиміле, документи бухгалтерського та податкового обліку, 111 чекових книжок, 131 банківську картку, 19 мобільних телефонів, комп’ютерну та оргтехніку.

Крім того, з метою забезпечення відшкодування збитків, нанесених державі, накладено арешт па 54 банківські рахунки 21 суб’єкта господарювання.

Досудове розслідування триває.

 

Протягом першого півріччя платники Донеччини сплатили до зведеного бюджету країни на 40% більше, ніж торік

Тільки за перше півріччя надходження до бюджетів всіх рівнів від платників Донецької області збільшились на 40% в порівнянні з минулорічними показниками. Так, за шість місяців поточного року до зведеного бюджету країни від платників області надійшло понад 7,8 млрд грн, що на 2,2 млрд грн перевищує кошти, отримані за січень-червень 2016 року.

Як наслідок, збільшився і цьогорічний середньомісячний показник надходжень до бюджетів всіх рівнів на 380 млн грн та склав 1,3 млрд грн проти 928 млн грн у минулому році.

Більше половини від загального збору зведеного бюджету, а саме 57%, займають надходження до місцевих бюджетів Донеччини. Зокрема, кошти, які будуть спрямовані на вирішення проблем та розвиток регіону, склали майже 4,5 млрд гривень. У порівнянні з першим півріччям 2016 року надходження збільшились на 966 млн гривень.

В той же час до Державного бюджету України бізнес Донеччини спрямував понад 3,3 млрд грн, що на 1,3 млрд грн більше, ніж за відповідний період 2016 року. У розрізі основних платежів, які формують державний бюджет країни, органами ДФС у Донецькій області забезпечено надходження:

- податку на доходи фізичних осіб – 1 млрд грн;

- податку на додану вартість – 934 млн грн;

- податку на прибуток підприємств – 873 млн грн;

- військового збору – 205 млн гривень.

Досягнення значного рівня находжень до бюджетів відбулось завдяки заходам по вдосконаленню системи адміністрування податків, розширенню спектру сервісних послуг та сумлінному відношенню платників регіону до сплати податків.

Донеччина: «Фантом» не пропустив на непідконтрольну територію комплектуючі для комп’ютерної техніки

Управлінням оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») попереджено чергову спробу перевезення вантажів через лінію зіткнення на території Донецької області.

Так, 03 липня 2017 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «Ford FUSION», який прямував з міста Маріуполь до м. Кальміуське (колишнє м. Комсомольське).

Під час огляду транспортного засобу співробітниками підрозділу під заднім сидінням автомобіля та в особистих речах власника автомобіля було виявлено та вилучено комплектуючі для комп`ютерів на загальну суму 24 тис. гривень.

Стосовно власника комплектуючих складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, матеріали для прийняття рішення згідно з чинним законодавством направлено до суду.

Система моніторингу відповідності податкових накладних / розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків працює у повноцінному режимі

Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017), протягом якого процедура, визначена п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), здійснювалась без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), закінчився.

З 01 липня 2017 року автоматизована система моніторингу відповідності податкових накладних / розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків працює у повноцінному режимі.

Отже, реєстрація податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, встановлених відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ.

Додатково нагадуємо, що Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №753/30621.

 

Донеччина: з початку року надходження єдиного внеску перевищили рубіж у 3 мільярда гривень

Протягом січня-червня поточного року Головним управлінням ДФС у Донецькій області забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі понад 3 млрд гривень. Порівняно з минулорічними показниками надходження єдиного внеску зросли на 735 млн гривень.

Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску –зростання фонду оплати праці та результати роботи фахівців фіскальної служби області, направленої на легалізацію праці найманих працівників, адже, як відомо, єдиний внесок сплачується з офіційних доходів громадян.

Довідково повідомляємо: у зв’язку з підвищенням з 1 травня 2017 року прожиткового мінімуму (1684 грн для працездатних осіб) змінився і максимальний розмір єдиного внеску: 9262 грн (42100 грн х 22%) та 3540,61 грн (42100 грн х 8,41%) за працівника – інваліда, якщо страхувальник працює у юридичної особи. Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток), тому мінімальна сума єдиного внеску залишилась без змін – 704 грн (3200 грн х 22%).

Головне управління ДФС у Донецькій області звертає увагу громадян, що неоформлена праця та виплата заробітної плати «у конвертах» позбавляє вас соціального захисту. Неоформлені офіційно працівники ризикують залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.

 

Ознаки яким повинно відповідати підприємство для уникнення блокування податкових накладних/розрахунків коригування

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №753/30621, затверджено Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії оцінки).

Пунктом 5 Критеріїв оцінки визначено, що у разі, якщо за результатами перевірки Державною фіскальною службою України встановлено, що податкова накладна / розрахунок коригування (далі – ПН/РК) відповідає одній з ознак, визначених підпунктами 1 – 4 цього пункту, – така ПН/РК не підлягає автоматизованому моніторингу відповідності ПН/РК Критеріям оцінки.

Таким чином, не зупинятиметься реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) ПН/РК за наявності однієї з таких ознак:

- податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю), та/або складена за операцією, що є звільненою від оподаткування (п.п.1 п.5 Критеріїв оцінки);

- обсяг постачання, зазначений платником податку в ПН/РК, зареєстрованих в ЄРПН у поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в ЄРПН ПН/РК, становить менше 500 тисяч гривень та керівник – посадова особа такого платника податку є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у трьох діючих платників податків (п.п.2 п.5 Критеріїв оцінки);

- загальна сума сплачених у 2016 році сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість (далі – ПДВ), сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами, якими подано ПН/РК на реєстрацію в ЄРПН, становить більше 5 мільйонів гривень (ця ознака використовується з 01.04.2017 до 01.01.2018) (п.п.3 п.5 Критеріїв оцінки);

- одночасно значення показників D та P, розрахунок яких наведено у п.п.4 п.5 Критеріїв оцінки, мають такі розміри:

D > 0,05 та P < Pм х 1,3,

де D – розрахункова величина, яка дорівнює S/T:

S – загальна сума сплачених за останні 12 місяців сум єдиного внеску та податків і зборів (крім суми ПДВ, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами;

T – загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за ставками 20% та 7 %, за останні 12 місяців, яка зазначена платником податку у ПН/РК, зареєстрованих в ЄРПН;

P – сума ПДВ, зазначена платником податку у ПН/РК, зареєстрованих в ЄРПН у звітному (податковому) періоді, з урахуванням поданої на реєстрацію в ЄРПН ПН/РК;

– найбільша місячна сума ПДВ, зазначена у ПН/РК, зареєстрованих платником податку в ЄРПН за останні 12 місяців.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (06.07.2017)
Просмотров: 272 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 258
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу.

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня -

А мне все равно - ваши Березины, Омельяновичи, мас

В свином «скандале» ни стыковки,ни соотношения фак

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2024

20.04.2024