Суббота, 17.03.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [544]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

НОВИНИ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ОДПІ

Про граничний термін сплати ЄСВ за себе платниками єдиного податку

Граничний термін сплати ЄСВ за себе підприємцями-платниками єдиного податку – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковийдень, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Днем сплати єдиного внеску вважається:

  • при перерахуванні сум ЄСВ з рахунка платника на відповідні рахунки ДФС - день списання банком або казначейством, суми платежу з рахунка платника незалежно від часу її зарахування на рахунок ДФС;
  • при сплаті готівкою - день прийняття до виконання банком або іншою відповідною установою документа на переказготівки разом із сумою коштів у готівковій формі;
  • при сплати ЄСВ в іноземній валюті - день надходження коштів на рахунки ДФС.

 

 

У Костянтинівській ОДПІ нагадили про строки звітування та сплати податків 20 липня 2017 року:

Останній день подання:

  1. податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2017 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;
  2. декларації акцизного податку за червень 2017 року;
  3. податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за червень 2017 року;
  4. податкової декларації з рентної плати за червень 2017 року та розрахунку з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (Додаток 4 1 до Декларації) за червень 2017 року;
  5. звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма № Д4 (місячна)) за червень 2017 року.

Останній день сплати:

  1. авансового внеску з єдиного податку за липень 2017 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп;
  2. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за червень 2017 року.

 

«Гаряча» лінія відбулась у податковій

У приміщенні Костянтинівської ОДПІ відбувся черговий сеанс телефонного звязку – «гаряча» лінія. На запитання платників відповідала заступник начальника Костянтинівської ОДПІ Світлана Ключникова.

До уваги читачів актуальніші питання проведеного заходу.

Коли я отримувала ідентифікаційний номер, у прізвищі неправильно вказали одну букву. Як можна виправити помилку?

Відповідь на Ваше питання можна знайти в Положенні про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, де сказано, що у разі виявлення помилок, чи неточностей щодо внесення прізвища, імені, по батькові, дати чи місця народження, місця проживання, допущених при реєстрації фізичної особи у Державному реєстрі, виправлення даних здійснюється шляхом внесення змін до такого Реєстру на підставі відповідної заяви про зміну даних. За таким зверненням, Ви протягом п’яти робочих днів з дня його подання, отримаєте в податковій інспекції нову довідку облікової картки платника податків.

Наше підприємство збудувало приміщення, яке буде використовувати у своїй діяльності. Чи повідомляти про це податкову?

Так, потрібно, оскільки, відповідно до статті 63 Податкового кодексу, повідомлення про об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття. Таке повідомлення за формою № 20‑ОПП слід подати до податкової інспекції за основним місцем обліку платника податків.

Я фізична особа-підприємець, яка здійснює продаж уживаної техніки, зокрема мобільних телефонів та смартфонів. Чи потрібен мені касовий апарат?

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО затверджено постановою КМУкраїни від 16.03.2017 р. № 231.

Згідно з цим Переліком № 231 до таких товарів належать, зокрема, смартфони та мобільні телефони, що мають згідно з УКТ ЗЕД код 8517 12 00 00.

Винятків щодо можливості незастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні, нормативно-правовими актами не передбачено.

 

Ознайомтесь з ризиками

В Костянтинівській ОДПІ проінформували, що Державною фіскальною службою може бути зупинена реєстрація податкових накладних платників ПДВ у разі, якщо буде визначено, що операції відповідають критеріям ризиків.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної чи розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної чи розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567.

 

Інформаційні ресурси ДФС працюють у штатному режимі!

Костянтинівська ОДПІ повідомляє, що інформаційні ресурси ДФС працюють у штатному режимі.
Нагадуємо, для зручності платників податків Державною фіскальною службою України забезпечується функціонування «Електронного кабінету платника» (далі - ЕКП), за допомогою якого можливо сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платником окремих податків. Крім того, платники можуть через ЕКП зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Єдиному реєстрі акцизних накладних, скористатися сервісами систем електронного адміністрування ПДВ та реалізації пального.

Дуже зручно й те, що скориставшись ЕКП платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації (стан поданої звітності та інші відомості).
Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).

 

Повідомте податкову інспекцію про прийняття працівника на роботу

Костянтинівська ОДПІ повідомляє, що в Україні працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та інформуванням фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. Це передбачено ст. 24 Кодексу законів про працю України.
Форма та особливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413. Подається таке повідомлення роботодавцем до податкової інспекції за місцем обліку його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб; на паперових носіях разом із копією в електронному вигляді; а паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Зміни до Звіту про використання доходів неприбуткової організації

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу, що 20.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 469 «Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» (далі – Наказ № 469), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.05.2017 за № 653/30521, який опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 20.06.2017 № 48.

Наказом № 469 затверджено зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 «Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» (далі – Наказ № 553), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.07.2016 за № 932/29062. Форму Звіту викладено у новій редакції.

Фінансова звітність, яка подається відповідно до пункту 46.2 статті 46 розділу I Податкового кодексу України, відповідно до Наказу № 469 є додатком ФЗ до Звіту та є його невід’ємною частиною.

 

З 1 липня запрацювала електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ

З 1 липня електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ працює повноцінно. Реєстрація ризикових податкових накладних є неможливою, адже система автоматично зупиняє реєстрацію ризикових податкових накладних.

Автоматизований моніторинг здійснюється на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за визначеною формою, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо по кожному виду економічної діяльності. У разі, якщо за результатами моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає визначеним критеріям, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.

У ДФС створений окремий структурний підрозділ, який буде розглядати пакети документів, що надаватимуться суб’єктами декларування з так званими «відбитими» податковими накладними для прийняття остаточного рішення щодо приймання такої накладної або доведення до суб’єкта господарювання причин її не прийняття.

Функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.

 

Податкова нагадує про переваги отримання легальної заробітної плати

Костянтинівська ОДПІ нагадує місцевим працедавцям і найманим працівникам, що неоформлений трудовий договір є не лише грубим порушенням трудового законодавства, а й у подальшому тягне за собою низку проблем для самого працівника.

Заробітна плата офіційно працевлаштованого працівника, про яку щомісячно та в повному обсязі звітує роботодавець і з якої здійснюється сплата єдиного соціального внеску, забезпечує працівника повним соціальним захистом, гарантованим державою, а період роботи – зараховується в повному обсязі до стажу, який буде разом із розміром заробітної плати враховуватися при нарахуванні пенсійної виплати.

Водночас нагадуємо, що кожен працівник має можливість проконтролювати відображення особових даних та розмір заробітної плати, задекларованої роботодавцем, звернувшись до територіального органу Пенсійного фонду України з копією паспорта та ідентифікаційним кодом.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (20.07.2017)
Просмотров: 37 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 252
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

17.03.2018