Воскресенье, 18.03.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [544]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

НОВИНИ ВІД КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ОДПІ

                               ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ!
ВИЯВИЛИ РОЗБІЖНІСТЬ ЧИ НЕДОСТОВІРНІ ДАНІ У ПОВІДОМЛЕННІ НА СПЛАТУ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ЗЕМЕЛЬНОГО ЧИ ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ – ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ПОДАТКОВОЇ ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ.
Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у 2017 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, податок на землю та транспортний податок згідно надісланих податкових повідомлень - рішень.
Розрахунок податку на нерухоме майно здійснюється на підставі відомостей державного реєстру речових прав на нерухоме майно, податку на землю - на підставі даних державного земельного кадастру
Фізичні особи сплачують майнові податки протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення-рішення.
За порушення термінів сплати податків платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу від 10 до 20% своєчасно несплаченої суми.
З метою недопущення несвоєчасної сплати податку власникам об’єктів нерухомого майна, податку на землю та транспортного податку, у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погоджується з розрахунком податку чи виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, земельну ділянку чи транспортний засіб він має звернутися з оригіналами документів про право власності на дані об’єкти до податкової інспекції, за своїм місцем реєстрації.
Якщо є підстави, фахівці інспекції мають провести перерахунок суми і надіслати нове податкове повідомлення-рішення.

 

 

За несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок кібератаки не штрафуватимуть: Президент підписав Закон

24 липня Президент відписав Закон від 13.07.17 р. № 2143-VIII «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків».

Законом звільнено платників податків від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних, податкових накладних, розрахунків коригувань, складених у період з 01.06.17 р. по 30.06.17 р. за умови їх реєстрації до 31.07.17 р.
Штрафні санкції, передбачені пунктом 126.1 ПК, не застосовуються до узгоджених сум грошових зобов’язань, із граничним строком сплати 30..06.17 р.

Законом також передбачено, що тимчасово до 31.12.17 р.:

  • у разі втрати та/або пошкодження інформації (у тому числі інформації, що міститься у базах даних обліку платника податків) внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платника податків та за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності цим Законом зобов’язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку;
  • платник податків зобов’язаний відновити втрачену та/або пошкоджену інформацію;
  • у разі неможливості проведення перевірки платника податків, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом до дати відновлення такої інформації, але не пізніше 31.12.17 р.

Закон від 13.07.17 р. № 2143-VIII набрав чинності 26.07.17 р. Опубліковано в "Голосі України" від 25.07.17 р. № 135.

 

Коли фізособам потрібно сплатити податок на нерухомість

Аміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок на нерухомість) регламентується ст. 266 Податкового кодексу.

Податок на нерухомість фізособами сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп. «а» пп. 266.10.1 ПК).

Фізособи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, установлені ПК, через установи банків та поштові відділення.

У разі якщо зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів, форму якої затверджено наказом Мінфіну від 17.08.15 р. № 714.

 

Про співпрацю з підприємцями інформуйте податкову

Суб’єкти господарювання або самозайняті особи, які нараховують (виплачують) дохід підприємцю від здійснення ним підприємницької діяльності, не утримують податок на доходи за умови надання копії документа, що підтверджує реєстрацію отримувача доходів суб'єктом підприємницької діяльності. Це дозволяє п. 177.8 ст. 177 Податкового кодексу України.

Документами, що підтверджують держреєстрацію підприємця, є витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Дохід, нарахований (виплачений) підприємцю, необхідно обов'язково відобразити у Податковому розрахунку за формою №1ДФ. Сума винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) на користь підприємців, відображається у такому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «157».

 

Майже 3 тисячі громадян отримали ідентифікаційний код, а 31 - відмовились

Протягом січня – липня 2017 року Центром обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ забезпечено надання платникам податків 6208 адміністративних послуг, всього ж до Центру за цей період звернулись майже 60 тисяч платників. Більшість платників зверталися з питання подання звітності та вхідної кореспонденції, отримання довідок, реєстраційного номера облікової картки платника податків (Ідентифікаційного номера) та ін. Отримання ідентифікаційного номера є найбільш запитуваною із всіх адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників, з початку року надано 2712 таких послуг.

Разом з тим є громадяни, які з релігійних чи інших міркувань бажають відмовитись від ідентифікаційного номера. У такому разі громадянин повинен про своє рішення повідомити податковий орган у порядку, передбаченому Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів №779 від 10.12.2013 року. До паспорта такого громадянина вноситься відповідна відмітка і платнику надається право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта відповідно до Податкового кодексу України. З початку року 31 платник, відмовився від реєстраційного номера.

 

Продаж продукції власного виробництва: чи застосовують незареєстрований РРО

Підприємствам дозволено не застосовувати РРО у разі торгівлі продукцією власного виробництва. У такому разі розрахунки проводять у касах підприємств із оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і засвідчених печаткою у встановленому порядку.

Якщо підприємство не бажає скористатися пільгою щодо незастосування РРО під час продажу продукції власного виробництва і розраховуватися через касу, воно мусить застосовувати зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи РРО.

Тобто під час торгівлі продукцією власного виробництва проводити розрахунки через не зареєстрований у органах ДФС РРО не можна.

Лист ДФС від 18.07.2017 р. № 1258/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Костянтинівська ОДПІ нагадує - 9 серпня 2017 року закінчується строк подання:

- Звіту про суми податкових пільг за II квартал 2017 р.;

- декларації з ПДВ за ІІ квартал 2017 р. для платників з квартальним податковим періодом;

- декларації з податку на прибуток за півріччя 2017 р. для платників з квартальним податковим періодом;

- розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, за півріччя 2017 р.;

- декларації єдиного податку юрособи та фізособи-підприємці за півріччя 2017 р. єдинниками 3 групи;

- звіту за формою № 1ДФ за ІІ квартал 2017 р.;

- декларації екологічного податку за ІІ квартал 2017 р.;

- декларації з рентної плати за ІІ квартал 2017 р. платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу;

- звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за липень (форма № 1-ОА)

- звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за липень (форма № 1-ОТ)

- податкової декларації про майновий стан і доходи фізособами-підприємцями, які у ІІ кварталі почали працювати на загальній системі оподаткування.

В Костянтинівській податковій видали 14 довідок громадянам, які виїжджають за кордон на ПМЖ

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу громадян, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання. Для оформлення митних процедур слід надати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов’язань). З початку 2017 року Центром обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ надано 14 таких довідок.

Така довідка видається громадянам податковою інспекцією за місцем обліку на підставі заяви (за встановленою формою) та поданої декларації про майновий стан і доходи за останні три роки та за період з початку року до дати звернення.

Декларація подається у термін, не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду, а довідка видається протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (03.08.2017)
Просмотров: 32 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 252
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

18.03.2018