Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новости фискальной службы

Затверджено новий Державний реєстр РРО

Державною фіскальною службою України наказом від 18.12.2017 №854 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).

Оновлений Державний реєстр містить перелік РРО дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена.

Кількість моделей касових апаратів збільшилась до 160 (раніше моделей РРО було 152).

Також, в оновленому Державному реєстрі наведено перелік РРО, виключених з Державного реєстру у 2016 – 2017 роках, експлуатація яких не дозволяється (таких РРО 5 моделей).

Наказ ДФС України від 07.06.2017 №406 втратив чинність.

                               

Фскальна служба повідомила кого перевірятиме в 2018 році

Державна фіскальна служба України оприлюднила на своєму офіційному сайті план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік.

Так, Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон № 1797) внесено зміни до пункту 77.1 статті 77 Кодексу, які набрали чинності з 1 січня 2017 року.

Таким чином, відповідно до пункту 77.1 статті 77 Кодексу (зі змінами) план-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Окремо необхідно наголосити, що до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Про проведення документальної планової перевірки керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу приймається рішення, яке оформлюється наказом, а право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки (п. 77.4 ст. 77 ПКУ).

Платники податків зможуть ознайомитись з планом-графіком на 2018 рік за посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/320874.html.

 

Розмір соціальної пільгизмінено

В Костянтинівській ОДПІ повідомили, що у звязку із встановленням з 1 січня 2018 року нового розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць) – 1762 грн, змінився розмір соціальної пільги та граничний розмір доходу, що дає право на отримання такої пільги (довідково: соцпільгаце право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги).

Зокрема, 100 відсоткова пільга становитиме – 881 грн, соцпільга в розмірі 150 відсотків складатиме – 1321,50 грн, а дохід осіб, які мають право на застосування пільги в розмірі 200 відсотків, зменшуватиметься на 1762 грн. Граничний розмір доходу, що дає право на отримання такої пільги, складає – 2470 грн.

В податковій, також нагадали, що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

 

Кампанія декларування – 2018

Розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року, під час якої окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2017 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, а також  мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, тобто які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

                               

Спрощенці 1 групи cплачують ЄСВ щомісяця по 819,06 грн.

З 1 січня 2018 року, платники єдиного внеску, віднесені до першої групи платників єдиного податку, сплачують єдиний внесок у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок. Такий порядок визначений Законом України від 03.10.2017 №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Нагадуємо, розмір мінімальної заробітної плати встановлено Законом про Державний бюджет на 2018 рік, що складає у місячному розмірі 3 723 гривні. Тобто, з 1 січня фізичні особи - підприємці, у т.ч. платники першої групи єдиного податку платитимуть за себе не менше 819,06 грн. на місяць (3723 Х 22%).

Для представників бізнесу, що обрали спрощену систему оподаткування ставка та терміни перерахування ЄСВ (за себе) залишилися незмінні – щоквартально у розмірі 22 відсотки від суми нарахованого доходу, але не нижче як від мінімальної заробітної плати.

 

В Костянтинівці 69 громадян отримали офіційне робоче місце завдяки роботі фіскалів

Постійна робота за напрямком легалізації праці та заробітної плати, яку протягом 2017 року проводили фахівці Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області була результативною: з 69 громадянами Костянтинівські працедавці уклали трудові угоди, 148 фізичних осіб отримали статус підприємця, 22 громадянина задекларували отримані доходи. При цьому бюджет додатково отримав майже 667 тисяч гривень надходжень у вигляді податків та зборів.

Не менш важливою залишається робота фіскалів з працедавцями щодо підвищення рівня заробітної плати, для цього проведено 69 заслуховувань керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців та 58 спільних комісій з місцевими органами влади. За результатами бесід 191 працівнику заробітну плату було підвищено, бюджет додатково отримав 220 тисяч гривень.

Фахівці фіскальною служби вважають роботу з легалізації праці та заробітної плати першочерговою, адже від цього залежить добробут громадян, виконання соціальних гарантій держави,  своєчасне наповнення бюджетів усіх рівнів. З цією метою постійно проводиться роз’яснювальна робота як серед працедавців, так і працівників, відбуваються зустрічі, ведеться аналітична робота наявних баз даних фіскальної служби, налагоджено взаємодію з місцевими органами влади. Та результати цієї роботи залежать не тільки від зусиль фіскалів, а й від свідомого ставлення до своїх обов’язків працедавців та відмови працювати нелегально самих робітників.  

 

Костянтинівські фіскали провели попереджувальну роботу з майбутніми працівниками

Питання нелегального оформлення працівників та виплати заробітної плати в «конверті», нажаль, з часом не втрачає своєї актуальності.

З метою роз’яснення негативних наслідків від такої нелегальної роботи, фахівці Костянтинівської ОДПІ провели зустрічі з безробітними, які знаходяться на обліку в Костянтинівському міському Центрі зайнятості. Вони розповіли, що для найманих працівників нелегальна зайнятість є завжди нестабільною, нерегулярною, а відповідно й ризикованою і зовсім не гарантує одержання  за це належної оплати. Така  нелегальна зайнятість позбавляє найманих працівників багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці, вона не зараховується до трудового стажу.

Костянтинівські фіскали закликали громадян відповідально ставитись до вибору місця роботи, та обирати лише тих працедавців, які гарантують легальне робоче місце та заробітну плату, не погоджуватись на примарні вигоди, які у більшості випадків стають великими проблемами.   

 

Фахівці Костянтинівської ОДПІ в 2017 році надали понад 10 тисяч адміністративних послуг

В  2017 році платники отримали 10235 адміністративних послуг в Центрі обслуговування  платників Костянтинівської ОДПІ, всього ж за цей період за отриманням послуг звернулось 103420 юридичних та фізичних осіб.

Найбільш витребуваними залишаються послуги з видачі картки платника податків та видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Так, в 2017 році було надано 4739 та 771 цих послуг відповідно. Відвідувачі ЦОП також отримували витяги з реєстру платників єдиного податку - 646; реєстрували реєстратори розрахункових операцій, книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки1072, реєстрували книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 499, здійснювали реєстраційні дій щодо платників єдиного податку - 1742 тощо.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Костянтинівка, пр.-т.Ломоносова,125, 1 поверх.

 

В Костянтинівці своє право на звернення до органів фіскальної служби реалізували 23 громадянина

Право на звернення займає особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян. Конституцією України та Законом України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на участь в управлінні державними справами, забезпечено можливість для впливу на поліпшення роботи органів державної влади, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом 2017 року до Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 19 звернень (у т.ч. 1 колективне) від 23 громадян.

Скарги, пропозиції, повторні, неодноразові  звернення до податкової інспекції не надходили.

        Одне звернення надійшло від пільгової категорії громадян (одинока мати). У всіх інших зверненнях категорію громадян не визначено.

За соціальним станом авторів звернень найчастіше зверталися фізичні особи – підприємці – 2 особи . Решта громадян 21 у своїх зверненнях не визначила соціальний стан.

У своїх заявах громадяни піднімали питання проведення контрольно-перевірочної роботи, сплати єдиного соціального внеску, ліцензування певних видів підприємницької діяльності, застосування РРО, КОРО та РК, реєстрації та обліку платників.

Із усіх звернень, що надійшли до Костянтинівської ОДПІ  2017 року:

На 15 звернень заявники отримали відповіді, 4 - визнані анонімними та такими, що не підлягають розгляду.

 

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (11.01.2018)
Просмотров: 90 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018