Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новости Фискальной службы Донетчины

В Донецкой области действует свыше 7800 алкогольных и табачных лицензий

 

По информации управления контроля за обращением и налогообложением подакцизных товаров ГУ ГФС в Донецкой области по состоянию на 1 апреля 2018 года на территории области действует 7832 лицензии на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями.

В частности, в марте текущего года было выдано 787 лицензий на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из них на торговлю алкогольными напитками – 423, и 364 – на торговлю табачными изделиями.

За первые три месяца 2018 года за несвоевременную уплату очередного платежа приостановлено действие 119 лицензий и аннулировано действие 46 лицензий. Кроме того, за продажу алкоголя и табачных изделий лицам, которые не достигли 18-летнего возраста, субъектам ведения хозяйства Донетчины было аннулировано 14 лицензий.

Отметим, что с целью недопущения  нарушений в сфере обращения алкогольных напитков и табачных изделий, специалисты фискальной службы Донецкой области постоянно проводят контрольно-проверочные мероприятия, направленные на уменьшение теневого оборота подакцизных товаров. По результатам проведенных мероприятий с начала 2018 года сумма финансовых санкций примененных к нарушителям составила 1,1 млн гривен. В частности, за безлицензионную торговлю алкогольными напитками финансовые санкции составили 170 тыс. грн, за торговлю алкогольными напитками по ценам, более низким от установленных минимальных оптово-отпускных или розничных цен,  – 700 тыс. гривен. Кроме того, к недобросовестным предпринимателям, которые продавали алкоголь и табак несовершеннолетним, применены финансовые санкции на общую сумму 190 тыс. гривен.

В целом, с начала года от лицензирования розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями в местные бюджеты Донетчины поступило 8,3 млн гривен.

 

Власники дорогих автомобілів поповнили бюджети Донеччини на 835 тисяч гривень

За перший квартал 2018 року автовласники елітних автомобілів Донецької області сплатили до місцевих бюджетів 835,6 тис. грн транспортного податку, що на 66%, або на 333,5 тис. грн перевищує сплату І кварталу 2017 року.

Основна сума сплаченого податку, а саме 635,9 тис. гривень була перерахована власниками елітних авто – юридичними особами області. Зазначимо, що суттєве збільшення у сплаті транспортного податку, а саме майже на 260 тис. грн, відбулось завдяки підприємствам-автовласникам.

Натомість цьогорічний внесок у сплаті транспортного податку від фізичних осіб майже 200 тис. гривень. До трійці найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Донеччини сплатили податок, належать LAND ROVER, AUDI та MERSEDES-BENZ.

Серед фізичних осіб лідерами зі сплати транспортного податку є власники елітних авто м. Слов’янськ та Слов’янського району (52,2 тис. грн), м. Маріуполя (46,4 тис. грн), а також м. Покровськ та Покровського району (43,5 тис. грн) Донецької області.

Нагадуємо, що об’єктом оподаткування транспортним податком є транспортні засоби, з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2018 році - 1396125 грн). Ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

«Фантом» напоготові: упереджено вивезення до непідконтрольної території України товарно-матеріальних цінностей

Вчора, 23 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ВАЗ-21099 під керуванням мешканця м. Олексієво-Дружківка було виявлено пристрій для лазерної  електроепіляції орієнтовною вартістю 138 тисяч гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучені до прийняття законного рішення.

 

Мешканцю Маріуполя не вдалось перевезти з непідконтрольної території фальсифіковані тютюнові вироби на 125 тисяч гривень

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби в рамках проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» вкотре упередили спробу перевезення з непідконтрольної території України фальсифікованих тютюнових виробів.

Цього разу мешканець м. Маріуполь Донецької області намагався приховано перевезти через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» тютюнові вироби марок «Marlboro», «Winston» без марок акцизного податку встановленого зразка та «Прилуки особливі» з марками акцизного податку з візуальними ознаками підробки.

В ході поглибленого огляду автомобілю Opel Vivaro у днищі транспортного засобу було виявлено тайник, в якому водій намагався приховано перевезти до контрольованої території України контрафактну тютюнову продукцію.

За оперативними даними виявлені тютюнові вироби виготовлені на тимчасово окупованій території України та мали бути транспортовані до  підконтрольної території для подальшої реалізації в оптово-роздрібній мережі Донецької області.

За результатами проведених заходів було вилучено понад 4 тис. пачок тютюнових виробів на загальну орієнтовну суму 125 тис. гривень. Вирішується питання щодо притягнення порушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (26.04.2018)
Просмотров: 18 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018