Понедельник, 19.11.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новости Константиновской объединенной налоговой инспекции

Триває кампанія декларування доходів громадян - 2018

З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, при цьому платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису (ЕЦП), скориставшись Електронним кабінетом платника податків на веб-порталі ДФС України в меню електронних сервісів. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД).

Використанням сервісу «Електронний кабінет платника» дає змогу отримати інформацію про суми нарахованих доходів та утриманих податків, необхідних для заповнення декларації, та зекономити свій час, подаючи звітність без відвідування органу ДФС.

Шановні платники! Своєчасно задекларуйте доходи, отримані у 2017 році! Виконайте свій конституційний обов’язок перед Україною!

 

Антикорупційний сервіс ДФС «Пульс»

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що з метою недопущення корупційних діянь та інших правопорушень функціонує антикорупційний сервіс ДФС «Пульс», який покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.

Залишити інформацію щодо неправомірних дій та бездіяльності працівників органів ДФС та інших питань можна, зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за номером 0800-501-007 та обравши відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача за напрямками:

(4) - для залишення інформації на сервіс «Пульс»;

(5) - для залишення інформації про особу, стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до Закону України «Про очищення влади»;

(6) - для залишення повідомлення працівниками ДФС про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою ДФС

                                   

                                    Декларування іноземних доходів

Костянтинівська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2018 року ДФС України розпочато Кампанію декларування доходів громадян.

Відповідно до норм Податкового кодексу України обов’язок щодо подання декларації виникає при отриманні протягом 2017 року, зокрема:

іноземних доходів (громадянами України);

доходів з джерелом їх походження в Україні та іноземних доходів, що отримуються іноземцем, який у звітному (податковому) році набув статусу резидента України.

Декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до податкової інспекції за місцем податкової адреси платника податку (місцем проживання).до 1 травня поточного року.

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що при заповненні декларації платники повинні розрахувати податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (за ставкою 18 %) та військового збору (за ставкою 1,5 %).

При цьому, платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Платник податку має визначити суму такого зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано дохід, довідки про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкових зобов’язань, зазначених у поданій нею декларації.

 

Громадянин - власник земельних ділянок самостійно обирає площу для застосування пільги

Якщо фізична особа володіє декількома земельними ділянками одного виду використання і загальна площа таких земельних ділянок перевищує граничні норми відведення, то для застосування пільги зі сплати земельного податку до 1 травня треба подати заяву, - звертають увагу в Костянтинівській ОДПІ.

Заява про застосування пільги подається письмово у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки щодо якої буде застосовано пільгу.

Пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду , у якому подано таку заяву.
Якщо до 1 травня поточного року фізична особа не подала до контролюючого органу заяву про самостійне обрання /заміну земельних ділянок для застосування пільги, то у поточному році оподатковуватимуться всі земельні ділянки, які є у її власності, крім земельної ділянки, на яку подана вказана заява у 2017 році, - наголошують в податковій інспекції.
Якщо заява про самостійне обрання/заміну земельних ділянок про застосування пільги подана до контролюючого органу після 1 травня поточного року, то пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з наступного податкового (базового) періоду.

 

У лютому 2018 року громадяни отримали у п’ять разів більше довідок про доходи ніж у січні

У другий місяць року в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ громадяни отримали 625 довідок про доходи, тоді як у січні поточного року таких довідок було отримано 118. Такий зріст пов’язано з декларуванням доходами державних службовців, які бажають перевірити свої доходи для правильного заповнення декларації про майновий стан та доходи.  

Іншою, найзапитуванішою адмінпослугою залишається отримання громадянами картки платника податків з присвоєнням реєстраційного номера платника. За два місяці поточного року 702 громадянина отримали такі картки.  Крім того, 8 громадян, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб.

Для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, яка містить відомості щодо суб’єкта, який надає відповідну послугу, нормативно-правові акти, що її регламентують та умови її отримання. З детальним переліком усіх адміністративних послуг, можна ознайомитись на інформаційних стендах, розміщених  в Центрі обслуговування платників, або на суб-сайті ГУ ДФС у Донецькій області.

Нагадуємо: Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Костянтинівка, пр.Ломоносова, 125. Звертайтеся до нас у робочі дні з 9:00 до 18:00 години (у п’ятницю з 9:00 до 16:45; у суботу з 9:00 до 13:00 ).

 

З початку року костянтинівські підприємці зареєстрували сім касових апаратів

У січні-лютому поточного року в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ суб’єкти господарювання зареєстрували 7 реєстраторів розрахункових операцій, що на 6 касових апарати менше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Костянтинівська ОДПІ звертає увагу, на зміни в застосуванні РРО. Фізичні особи-підпримці, які сплачують єдиний податок та здійснюють роздрібну торгівлю пивом, а також підприємства споживчої кооперації, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, з 20.12.2017 року повинні під час здійснення роздрібної торгівлі використовувати реєстратори розрахункових операцій у місцях торгівлі, на які такими суб’єктами господарської діяльності отримані відповідні ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами. (Постанова КМУ від 23.08.2000 р.№1336, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 18.12.2017 №984).

 

Довіряй, але перевіряй! Як дізнатись більше про свого бізнес-пвртнера

До уваги платників податків! На офіційному веб-порталі ДФС України працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», за допомогою якого можна перевірити інформацію про надійність ділового партнера.

Сервіс дає змогу встановити статус перебування окремого платника податків на обліку в органах ДФС, визначити чи є платник банкрутом, чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, а також дізнатися про його відповідність критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ.

Для того, щоб перевірити надійність ділового партнера, достатньо знати його код ЄДРПОУ або точну назву. Зазначена інформація вводиться в один із розділів системи, яка здійснює пошук у базах даних, доступних для публічного використання, та повідомляє про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

 

 

З початку 2018 року костянтинівські фіскали «працевлаштували» 113 громадян, а ще 70 спонукали зареєструватися підприємцями

 

Хоча роз’яснювальна робота про негативний вплив неофіційної праці та заробітної плати активно проводиться різними службами та органами, тих хто робить висновки з отриманої інформації, нажаль, менше, ніж тих, хто стикається з сумними наслідками цього явища. Тому, Костянтинівська ОДПІ, в черговий раз хоче привернути увагу робітників та їх роботодавців.

Конституція України гарантує кожній людині право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Та за нинішніх умов, коли на ринку праці відчувається дефіцит робочих місць, працівники погоджуються на «тіньову» зайнятість та зарплату в «конверті», позбавляючи себе багатьох соціальних гарантій та виплат. Крім втрати страхового стажу, необхідного для оформлення пенсії, «неофіційні» працівники не зможуть отримати, у разі необхідності, кредити потрібного розміру. У разі вивільнення у випадку скорочення чисельності або штату працівників, такий робітник не отримає компенсаційні виплати, або вони будуть розраховані тільки з офіційної, меншої частини зарплати. Теж стосується і оплати лікарняного листа, оплати декретної відпустки та інших соціальних виплат.

Фахівці Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області проводять постійну роз’яснювальну роботу як з громадянами, так і з роботодавцями. За результатами співбесід, зустрічей, засідань робочих рад, з початку 2018 року, 113 громадян отримали офіційне місце роботи, 70 громадян зареєструвалися підприємцями, 18 громадян задекларували доходи. До бюджету додатково надійшло понад півмільйона гривень податків, 290 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 63,4 тисячі гривень військового збору. Крім того, 80 суб’єктів господарювання підвищили своїм 303 працівникам заробітну плату, 4 працедавця погасили заборгованість із заробітної плати на суму 18,3 мільйони гривень.          

Кожна людина сама вирішує – жити їй одним днем, чи піклуватись про майбутнє, мати тільки обов’язки, чи ще й права. Якщо працівник погоджується на нелегальну працю та «сіру» зарплату, то рано чи пізно він стикнеться з тим, що у нього немає прав, він незахищений перед законом, позбавлений соціальних гарантій. Тож, ще раз закликаємо усіх громадян відповідально ставитись до вибору працедавця та свого майбутнього, не позбавляти себе прав, які гарантує Конституція та законодавство України.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (01.03.2018)
Просмотров: 40 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.11.2018