Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новости Константиновской ОГНИ

 Останній місяць для звітності

Костянтинівська ОДПІ повідомляє, що «добігає» до завершення кампанія декларування доходів. Тому, у громадян залишився ще місяць, аби прозвітувати про отримані у 2017 році неоподатковані доходи. А для тих, хто хоче скористатись податковою знижкою, термін подачі декларації – 31 грудня 2018 року.

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників фахівці інспекції консультують та надають практичну допомогу в заповненні Декларації про майновий стан і доходи. Телефони для довідок: 2-13-61, 2-35-13.

                                             

Податкова проводить звірку нерухомості

Костянтинівська ОДПІ повідомляє: якщо у власності громадян є одна або декілька квартир, загальна сукупна площа яких перевищує 60 м²; один чи декілька житлових будинків, загальна сукупна площа яких перевищує 120 м² та, якщо у власності громадян є і квартири, і житлові будинки сукупною загальною площею за усіма такими об’єктами більше 180 м², то необхідно у термін до 01.06.2018 року провести звірку таких площ житлової нерухомості в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ.

Детальніше проконсультуватись із даного питання можна у Центрі обслуговування платників за адресою: пр.-т.Ломоносова,125 та за телефоном 2-35-13.

 

Костянтинівські фіскали залучають платників до електронного спілкування

Сучасні вимоги до суб’єктів господарювання передбачають вміння активно використовувати електронні сервіси, які пропонує Державна фіскальна служба України. Адже це дозволяє раціонально використовувати час для подання звітності, проведення звірок зі сплати податків, листування з фіскальною службою, ознайомлення з новаціями податкового законодавства, тощо.

 «На сьогодні, майже 70% платників податків, які обліковуються в Костянтинівській ОДПІ, звітують в електронному вигляді та активно користуються електронним кабінетом платника. Але, на жаль, є суб’єкти господарювання, які отримавши ключ електронного цифрового підпису, приносять звіти до податкової інспекції на паперових носіях. З метою залучення таких платників до сучасних, електронних,  засобів спілкування з органами фіскальної служби, ми проводимо для них майстер-класи. Під час такого навчання платники, разом з фахівцями Центру обслуговування платників, навчаються складати та подавати податкові звіти, робити запити до електронного кабінету платника, тощо», - зазначає начальник управління обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Ірина Чуб.

Нагадуємо, що з усіх питань стосовно отримання ключів електронного цифрового підпису,подання звітності в електронному вигляді, сервісів ДФС платники можуть звертатись до Центру обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ за адресою: м.Костянтинівка,  пр.-т. Ломоносова,125, 1 поверх, вікна № 7-10.

 

Кампанія декларування в Костянтинівці та Торецьку триває - про це нагадують бігборди

З метою привернення уваги якомога ширшого колу громадян до проведення кампанії декларування доходів, отриманих в 2017 році, на головних вулицях міст Костянтинівка та Торецьк з’явилися тематичні бігборди, підготовлені Костянтинівською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

«Від належного проведення кампанії декларування, залежить наповнення як місцевих бюджетів, так і державного. Тому, Костянтинівська ОДПІ веде активну роз’яснювальну роботу серед мешканців Костянтинівки та Костянтинівського району, а також м.Торецька. З початку року фахівцями нашої інспекції проводились зустрічі з педагогічними колективами та студентами, організовувались семінари та виступи у засобах масової інформації, тематичні листівки громадяни бачили в автобусах та на ринках міста, чули оголошення по радіо та читали інформаційні повідомлення у місцевих ЗМІ», - зазначає в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олена Чепракова.

Нагадуємо, що цьогорічна кампанія декларування триватиме до 1 травня 2018 року. Громадянам, які протягом 2017 року отримували доходи не від податкових агентів, або які під час виплати (отримання) не оподатковувались необхідно звернутись до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації та подати декларацію про майновий стан і доходи.

Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ чекає на декларантів з понеділка по четвер з 9-00 год. до 18-00 год., у п’ятницю до 17-45 год., в суботу до 13-00 вікна №12-13. Працівники Центру обслуговування, за необхідності, нададуть консультативну та інформаційну допомогу для заповнення декларації. Довідки можна отримати за телефоном 2-35-13.

 

          

Костянтинівські платники звикли до зручного отримання адмінпослуг в Центрі обслуговування платників

Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області дбає про комфортні умови для платників податків. Центр обслуговування платників тут з’явився один з перших та постійно вдосконалюється. На сьогодні для платників податків працюють 15 вікон, в яких можна отримати довідки, подати документи, звіти, витяги, інформаційні та консультаційні послуги, тощо. Крім того створено два «кабінети платника», де можна отримати майстер-клас зі складання та подання  в електронному вигляді звітності, познайомитись з публічною інформацією, новаціями законодавства, тощо.

«Ми вирішили дізнатись, чи задоволені відвідувачі Центру обслуговування рівнем сервісу, професійністю фахівців податкової інспекції, які надають у ньому послуги, чи комфортно та зручно їм отримувати у нас послуги. Для цього протягом березня 2018 року, ми просили платників відповісти на ці питання, а також висловити свої зауваження та пропозиції. Зазначу, що переважна більшість відвідувачів (із 120 опитаних – 110) висловили своє задоволення рівнем сервісу та комфорту нашого Центру обслуговування платників, 10 відвідувачів вагались з відповідями, у зв’язку з тим, що вперше його відвідали. Негативної оцінки не виказав жоден платник, а зауваження здебільшого стосувались нестабільності законодавства», - повідомила начальник управління обслуговування платників Ірина Чуб.

З початку 2018 року 3790 платників звернулись до Центру обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ за отриманням адміністративних послуг. Найбільш витребуваною адміністративною послугою залишається послуга з отримання довідки про доходи. З початку року громадяни отримали 1836 таких довідок, із них 1093 – у березні поточного року, що пов’язано з електронним декларуванням державних службовців. Також, громадяни отримали 1088 картки платника податків. Фізичні особи – підприємці отримали 146 витягів платників єдиного податку та зареєстрували 117 книг обліку доходів.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ знаходиться за адресою: м.Костянтинівка,  пр.-т. Ломоносова,125, 1 поверх.

 

Про легальну працю та достойну зарплату йшлося під час «круглого столу» в Костянтинівській ОДПІ

Питання використання неоформленої найманої праці та виплати заробітної плати «в конверті», нажаль не втрачають своєї актуальності. З метою роз’яснення негативних наслідків від такої нелегальної роботи, фахівці Костянтинівської ОДПІ спільно з представниками Костянтинівського міського центру зайнятості провели зустріч з представниками бізнесу. Звертаючись до керівників підприємств, як до роботодавців, фахівці інспекції нагадали їм про відповідальність за своїх працівників. Адже для найманих працівників нелегальна зайнятість є завжди нестабільною, нерегулярною, а відповідно й ризикованою і зовсім не гарантує одержання  за це належної оплати. Така  нелегальна зайнятість позбавляє їх багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці, вона не зараховується до трудового стажу. Самі ж роботодавці, порушуючи трудове законодавство, наражають себе на чималі штрафи та втрату репутації серед своїх контрагентів.

Присутні прийшли висновку, що наймана праця повинна бути належним чином оформлена, а заробітна плата – виплачуватись вчасно та у повному обсязі.           

«Питання легалізації праці та зарплати й надалі стоятиме серед першочергових завдань Костянтинівської ОДПІ. Адже від цього залежить не тільки стабільне наповнення бюджету, а й добробут кожного громадянина», - підкреслила в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олена Чепракова.

 

З 22 березня набули чинності нові порядки зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН

Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановою від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Постанова) затвердив:

- Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- Порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;

- Порядок розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Установлено, що платники ПДВ, у яких до 1 грудня 2017 зупинено реєстрацію податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до пункту 201.16 ст. 201 Податкового кодексу, що діяв до набрання чинності Законом від 07.12.2017 N 2245-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році", та які станом на 1 грудня 2017 року не подали пояснень і копій документів до таких податкових накладних/розрахунків коригування, мають право протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній / розрахунку коригування, подати пояснення і копії документів до таких податкових накладних / розрахунків коригування на розгляд комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, порядок роботи яких затверджується цією постановою.

 

Щодо порядку подання платниками податків податкової звітності в електронному вигляді

Подання платниками податків (юридичними або самозайнятими особами) податкової звітності в електронному вигляді здійснюється на підставі договору про визнання електронних документів (далі – Договір), шляхом надсилання в електронному вигляді заяви про приєднання до Договору, яка направляється до контролюючого органу за основним місцем обліку платника.

Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) без укладання Договору.

Послуги ЕЦП можуть бути отримані у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

Після накладання ЕЦП платник здійснює шифрування електронного документа з дотриманням вимог до форматів криптографічних повідомлень, затверджених в установленому законодавством порядку, та надсилає його у форматі (стандарті) засобами телекомунікаційного зв’язку до адресата протягом операційного дня з урахуванням встановлених законодавством граничних строків для подання таких документів. Контроль за введенням даних, їх повнотою та достовірністю при створенні електронного документа покладається на платника.

Декларуємо власноруч вирощену сільськогосподарську продукцію

Відповідно до ПКУ до складу загального місячного (річного) оподаткованого доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена чи перероблено безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення, зокрема, особистого селянського господарства чи земельні частки (паї) виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари.

При цьому, в зазначений розмір не враховуються земельні ділянки, їх частки (паї), які не використовуються, тобто здаються в оренду, обслуговуються.

Якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах, тобто до 1 травня 2018 року за звітний минулий рік потрібно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити у термін до 1 серпня цього ж року самостійно нарахований податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовий збір – 1,5%.

У разі продажу сільськогосподарської продукції податковому агенту – обов’язок з нарахування та утримання податку покладається на такого агента.

Тому, якщо плаща земельних угідь перевищує 2 гектари, то фізособа повинна задекларувати отримані доходи від реалізації такої продукції та сплатити усі необхідні зобов’язання.

 

У громадян є право на повернення частини сплачених коштів із бюджету

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу громадян, які минулого року отримували заробітну плату і понесли певні витрати, що вони мають право на повернення частини коштів із бюджету, тобто отримати податкову знижку.

Податкова знижка – це документально підтверджена сума витрат платника податку-резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт чи послуг у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у відповідних випадках.

Зокрема, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення, витратами на переобладнання машин під біопаливо, відсотками за іпотечним кредитом, тощо.

Для отримання податкової знижки громадянам необхідно до 31 грудня 2018 року включно, подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи та відповідні підтверджуючі документи. Зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Більш детальну інформацію та допомогу у заповненні декларації можна отримати у Центрах обслуговування платників, що створені в органах ДФС.

Зауважимо, що податок підлягає поверненню з бюджету протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

Скористатись правом на податкову знижку по витраченим у минулому році коштам, можна лише до кінця поточного року. На наступний рік таке право не переноситься.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (05.04.2018)
Просмотров: 29 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018