Воскресенье, 26.05.2019
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [595]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фискальная служба Константиновки сообщает

Платники Костянтинівської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів майже 43,8 млн.грн. плати за землю

За словами в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ Олени Чепракової, з початку року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів від платників, що знаходяться на обліку в Костянтинівській ОДПІ надійшло 43,8 млн. грн. плати за землю. Вагому частку в надходженнях – 85 відс. – це надходження від власників земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачів - юридичних осіб. Від них до бюджету надійшло 37,1 млн. грн. Фізичними особами – підприємцями та громадянами сплачено 6,7 млн. грн.

Олена Василівна звернула увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

 

З 1 січня 2018 року фермери мають обов’язок зі сплати ЄСВ

Законом України від 03.10.2017 № 2148-VIІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесені зміни до Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464), відповідно до яких членів фермерського господарства зарахували до кола платників єдиного внеску.

Ці зміни наберуть чинності 1 січня 2018 року. Відповідно до пункту 5¹ частини першої статті 4 Закону № 2464, членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, визначено платниками єдиного внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Згідно із внесеними змінами, з 1 січня 2018 року члени фермерського господарства виключені з переліку платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску..

Водночас членів фермерського господарства буде звільнено від сплати єдиного внеску, якщо вони мають інвалідність або досягли пенсійного віку та отримують пенсію (за віком чи за інвалідністю) або соціальну допомогу.

Сплачуватимуть єдиний внесок,фермери будуть за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачують єдиний внесок.

 

Доходу не має, а стаж оплатити треба

Згідно з п. 2 частини першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ) базою нарахування єдиного внеску для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного 2017 р., то такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом про ЄСВ. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

 

Фіскальному органу треба повідомляти про прийнятого працівника

Відповідно до Порядку повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Власники нерухомості Донеччини поповнили місцеві бюджети на 52 мільйона гривень

За десять місяців 2017 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 52,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 20 млн гривень.

На Донеччині нараховується понад 1,8 тисяч платників-юридичних осіб, які володіють 8 тисячами об’єктів нерухомості. Відповідно до поданих підприємствами податкових декларацій з податку на нерухоме майно річна сума нарахувань складає 63,1 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з показниками 2016 року. За січень-жовтень 2017 року юридичні особи вже сплатили 43,8 млн гривень.

Внесок платників - фізичних осіб протягом десяти місяців поточного року – 8,3 млн гривень, що удвічі перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Нагадуємо, що громадяни сплачують податок у 2017 році за минулий рік за ставками і з урахуванням пільг 2016 року.

Слід зазначити, що майже 40% від усіх надходжень податку на нерухоме майно по Донецькій області забезпечили платники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області. Їх цьогорічний внесок вже склав більш ніж 20,3 млн гривень. Значний рівень сплати податкових зобов’язань за нерухомість забезпечили також платники м. Слов’янськ та Слов’янського району – 5,7 млн грн, м. Бахмут та Бахмутського району – 5,3 млн грн та м. Покровськ і Покровського району – 4,5 млн гривень.

 

Фахівці Костянтинівської ОДПІ за одинадцять місяців 2017 року надали 9468 адміністративних послуг

З початку 2017 року працівниками Костянтинівської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області видано 4368 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано 93685 інших послуг, необхідних для ведення бізнесу.

Також прийнято та оброблено 45075 звітів від платників, 15294 документів вхідної кореспонденції, наднано понад 5000 консультацій та інформаційних послуг.

В Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій.

 

З початку 2017 року до Костянтинівської ОДПІ надійшло 19 звернень громадян

До Костянтинівської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за 11 місяців 2017 року надійшло 19 письмових звернень громадян, на які надано відповідь згідно з чинним законодавством.

Усі звернення первинні, 15 звернень – індивідуальні, одне – колективне, 3 звернення визнано анонімними. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно – перевірочна робота, праця і заробітна плата, податок на доходи фізичних осіб, реєстрація та облік платників податків , інформування про ухилення від сплати податків , відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, єдиний соціальний внесок. Скарг, пропозицій та повторних звернень не надходило.

 

З початку 2017 року до Костянтинівської  ОДПІ надійшло 8 запитів на публічну інформацію

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) Костянтинівською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (далі – Костянтинівська ОДПІ) забезпечується розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надходять поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Станом на 01.12.2017 з початку року до Костянтинівської ОДПІ надійшло 8 запитів на отримання інформації, що на 3 запити більше, ніж у  відповідному  періоді минулого року. У листопаді 2017 року до Костянтинівської ОДПІ запитів на отримання публічної інформації не надходило.

Найбільш активними запитувачами є фізичні особи, від яких надійшло 6 запитів (75%) від загальної кількості.  Від юридичних осіб надійшло 2 запити (25%).

За результатами розгляду інформацію надано на 8 запитів (100,0%).

Аналіз тематики запитів на публічну інформацію, які надішли у поточному році, свідчить, що ініціатори запитів звертались з проханням надання відомостей про сплату ЄСВ, щодо надходження податків та зборів, надання відомостей про реєстраційні дані Костянтинівської ОДПІ, про ставки земельного податку на території Костянтинівського району, про зняття з обліку в органах ДФС.

 

Новорічні подарунки та квитки на новорічно-різдвяні заходи, що з оподаткуванням?

В Костянтинівській ОДПІ роз’яснили, що відповідно до Податкового кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2017 році – 800 грн). Вартість таких дарунків роботодавець (інша особа, що надає дитячі подарунки) відображає у податковому розрахунку за ф. №1ДФ за ознакою доходу «160».

Якщо вартість дитячих новорічних подарунків та квитків, які надаються платникові податків, перевищує у 2017 році 800 грн, то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та у формі №1ДФ зазначається за ознакою доходу «126», як додаткове благо. Крім того, якщо вартість подарунку перевищує 800 грн, із суми перевищення слід сплатити й 1,5% військового збору.

 

В Костянтинівській ОДПІ з 8 по 13 грудня надаватиметься  правова допомога платникам податків

В Центрі обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ з 8 по 13 грудня 2017 року головним державним інспектором з питань юридичної роботи надаватиметься  безоплатна правова первинна консультаційна допомога відвідувачам Центру обслуговування. 

Такі заходи проводяться Костянтинівською ОДПІ в рамках Всеукраїнського тижня права, який відзначається в наший державі щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, що відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Зазначимо, що в минулому році за отриманням правової допомоги звернулись 6 осіб, які змогли отримати фахові консультації від юристів податкової інспекції.

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (05.12.2017)
Просмотров: 47 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 255
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2019

26.05.2019