Воскресенье, 26.05.2019
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [595]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новини фіскальної служби Донеччини

Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються

до позначки 5 млрд гривень

 

За десять місяців 2017 року митниками Донеччини  до Державного бюджету України перераховано майже 4,9 млрд грн митних платежів. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження до казни держави збільшилися на 67 %, або на 1,95 млрд гривень. Тільки у жовтні поточного року до держскарбниці надійшло близько 633 тис. грн, що на 62%, або 243 млн грн, більше, ніж торік. Левову частку сплачених платежів традиційно складає податок на додану вартість, доля якого в загальній сумі перерахованих платежів становить майже 96 % або 4,7 млрд гривень. 

Найбільші суми податкових надходжень отримані за рахунок митного оформлення товарів, що імпортують для власних виробничих потреб найпотужніші підприємства регіону. За підсумками роботи у січні - жовтні 2017 року основним бюджетоформуючим товаром по Донецькій митниці ДФС є вугілля – 47,3% від загальних перерахувань у держбюджет або 2 302,7 млн гривень. Також до п’ятірки «лідерів» входять: кокс - 438 млн грн,  промобладнання, транспорт - 388,2 млн грн, вогнетривкі матеріали та вироби - 361,7 млн грн, феросплави – 336,8 млн грн перерахувань до Держбюджету України.

 Позитивна динаміка показників надходжень митних платежів забезпечується проведенням поглибленої аналітичної роботи, пов’язаної із контролем чистоти декларування. Результатом цієї роботи стало додаткове надходження до  скарбниці країни більше 160 млн гривень.

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності Донецького регіону здійснюють зовнішньоторговельні експортні операції з 27 країнами ЄС. Питома вага експорту до країн ЄС від загального обсягу експорту має невеличку, але позитивну динаміку росту. Збільшення вартісного показника у порівнянні з відповідним періодом минулого року склало 204 млн гривень.

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами упродовж січня-жовтня поточного року видано 1410 сертифікатів форми EUR1. У розрізі товарів найбільша кількість сертифікатів видана на «свинець», «сплав свинцю», «частини прокатного стану», «частини правильної машини», «натуральний бджолиний мед», «плитка керамічна».

 

У жовтні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 19 тисяч адміністративних послуг

 

З початку 2017 року зафіксовано понад 1,5 млн звернень представників бізнесу та громадян до органів фіскальної служби Донецької області за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, у тому числі у жовтні п.р. – понад 174,1 тис. звернень. У жовтні 2017 року органами фіскальної служби області надано понад 19 тис. адміністративних послуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше майже на 34,1%. 

Найбільш популярна адміністративна послуга – видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП) з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі – ДРФО). У жовтні п.р. громадяни отримали 8780 таких карток, питома вага від загальної кількості отриманих у звітному місяці адмінпослуг – 46,2%.

Також запитуваними з боку суб`єктів господарювання у жовтні п.р. були адміністративні послуги з видачі відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків – 3605 (19%), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 1476 (7,8%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1042 (5,5%), реєстрації платника єдиного податку – 909 (4,8%), реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 718 (3,8%) та ін.  

Головним управлінням ДФС у Донецькій області у жовтні 2017 року видано 685 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами (з них 378 і 307 ліцензій відповідно), анульовано 178 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами за заявами суб’єктів господарювання (з них 127 і 51 ліцензій відповідно).

 

Митники Донеччини виявили порушення митних правил

на 8,2 млн гривень

 

Протягом січня-жовтня 2017 року митниками Донеччини виявлено та задокументовано 135 порушень митних правил на загальну суму 8,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень зросла більше ніж в 2,5 рази, а вартість предметів правопорушень, за попередньою оцінкою, - майже  в 70 разів.

Одним з приорітетів в діяльності фіскальних органів країни є  посилення, насамперед, аналітичної роботи. З метою створення належних умов для ведення чесного бізнесу, Донецькою митницею ДФС в рамках проведення аналітично-пошукової роботи впродовж січня-жовтня 2017 року направлено 47 запитів до митних органів країн близького та дальнього зарубіжжя. В процесі опрацювання матеріалів, отриманих від митних органів іноземних держав, митницею складено три протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю) на загальну суму 8,1 млн гривень.

Крім того, ефективна взаємодія із правоохоронними органами Донецької області дозволила виявити та попередити реалізацію на митній території України незаконно ввезених товарів на загальну суму більше 61 тис. гривень. У переважній більшості це - тютюнові вироби.

Також, в рамках проведення спеціальної операції «Рубіж-2017», в результаті відпрацювання інформації,  отриманої від Державної прикордонної служби, Національної поліції виявлено 10 порушень митних правил на суму більше 96 тис. гривень. Основними предметами правопорушень стали автотранспортні засоби. Користувачі авто на так званих «евробляхах» намагалися уникнути відповідальності за порушення митних режимів транзиту та тимчасового ввезення або за використання ввезених транспортних засобів не за цільовим призначенням.

До скарбниці держави протягом січня-жовтня 2017 року перераховано митницею штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 232 тис. гривень.

На Донеччині від ліцензування продажу підакцизної групи товарів надійшло понад 27 мільйонів гривень

 

З початку 2017 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 27,5 мільйонів гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Найбільшу кількість ліцензій, а відповідно і плату за них, забезпечили суб’єкти підприємництва м. Маріуполь – понад 8,9 млн грн, Покровського району – 3,8 млн грн, Слов’янського та Бахмутського районів Донецької області – по 3,3 млн гривень.

На даний час у Донецькій області діє 7,9 тис. ліцензій, з них 4,3 тис. - на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 3,6 тис. ліцензій - на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Інформація про кількість виданих документів постійно оновлюється на сайті ГУ ДФС у Донецькій області: http://dn.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Фахівці фіскальної служби Донецької області регулярно проводять перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання вимог законодавства, яке регулює обіг у роздрібній і оптовій торгівельній мережі підакцизної продукції, у тому числі наявність ліцензій, дотримання законодавчо встановлених цін на алкогольні напої та тютюнові вироби тощо.

Від мешканців Донеччини на підтримку української армії спрямовано 352 мільйони гривень

 

За січень-жовтень 2017 року від платників податків Донеччини до державного бюджету перераховано 352 млн  грн  військового збору. У жовтні, сплативши військовий збір, мешканці Донеччини поповнили Державний бюджет України майже на 40 млн гривень.

Стабільне надходження військового збору до бюджету зумовлене сумлінною сплатою податків та підвищенням розміру мінімальних заробітних плат. Вагомим джерелом наповнення державної казни є робота фіскальних органів Донецької області з легалізації ринку праці та протидії виплатам неофіційних заробітних плат.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року, а термін дії – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та низки інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують як доходи в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (23.11.2017)
Просмотров: 67 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 255
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2019

26.05.2019