Воскресенье, 25.02.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Факты [178]
СМИ о Константиновке [17]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Константиновские новости » Факты

Близько сотні профілактичних антикорупційних заходів посилять внутрішній контроль податкової

Близько сотні профілактичних антикорупційних заходів посилять внутрішній контроль податкової

Відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України з початку року проведено  близько 100 заходів профілактичного характеру, у тому числі 56 лекцій, виступів, та індивідуальних бесід з працівниками органів державної податкової служби з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, 6 публікацій у пресі, 7 виступів по радіо.

Тим часом, за результатами проведення службових перевірок до прокуратури було направлено 6 матеріалів для прийняття рішення щодо включення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами скоєння злочинів співробітниками ОДПС у Донецькій області. За матеріалами відділу внутрішньої безпеки щодо працівників органів ДПС та за фактами вчинення злочинів у січні 2013 року відкрито 5 кримінальних проваджень.

Так, 22.01.13 прокуратурою одного з районів м. Донецька за матеріалами ВВБ при ДПС у Донецькій області відкрито кримінальне провадження за фактом службової недбалості співробітників районної ДПІ, які діяли всупереч діючому законодавству, а саме, не проводили заходів, направлених на погашення податкового боргу шляхом стягнення коштів з розрахункових рахунків ряду суб’єктів господарювання, чим заподіяли шкоду державі у сумі 465 тис. грн.

Ще одне кримінальне провадження відкрито однією з районних прокуратур м. Донецька за матеріалами ВВБ за фактом зловживання службовим становищем співробітниками ДПІ, які не проводили заходи щодо погашення податкового боргу ТОВ «А» шляхом реалізації майна, чим заподіяли шкоди державі у сумі більше ніж півмільйона гривень.

17.01.13 прокуратурою м. Донецька за матеріалами ВВБ відкрито кримінальне провадження за фактом службової недбалості співробітників ДПІ одного з районів м. Донецька, які не провели камеральну перевірку декларації з ПДВ ТОВ «В», в результаті чого не були встановлені порушення, допущені при складанні зазначеної звітності щодо завищення податкового кредиту внаслідок формування його від неплатника даного податку, що призвело до втрат державного бюджету у сумі більше 200 тис. грн.

З метою забезпечення законних прав та інтересів громадян за січень перевірено 7 звернень (заяв, скарг, повідомлень) від фізичних та юридичних осіб щодо можливих неправомірних дій працівників органів державної податкової служби, з них 3 повністю або частково підтвердилися.

Слід зазначити, що в органах ДПС працює інноваційний сервіс для платників „Пульс податкової” - (044) 284-00-07, через який платники мають змогу повідомляти про всі можливі неправомірні дії та корупційні правопорушення з боку працівників органів ДПС. Інформація негайно доповідається керівництву служби, вживаються заходи для її перевірки та  відповідного реагування, про результати таких перевірок повідомляється заявникам.

Якщо дії працівників податкової служби, їх законність викликають навіть невеликі сумніви, пропонуємо негайно звертатись по телефону чергового відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України 8 (062) 257-64-46.

Прес-служба ДПС у Донецькій області

Категория: Факты | Добавил: konstantinovka (19.02.2013)
Просмотров: 1103 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 252
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

25.02.2018