Понедельник, 21.05.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Факты [178]
СМИ о Константиновке [17]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Константиновские новости » Факты

Чи варто працювати нелегально та чим це може загрожувати

Неоформлені працівники, підприємці без державної реєстрації, самозайняті особи без постановки на облік в податковій інспекції – все це чинники прихованих доходів, а також несплачених до бюджету податків. Свій шлях, працювати офіційно чи приховуватись, кожен обирає сам. Та у разі здійснення вибору в бік нелегальної праці, відповідальність також доведеться нести самостійно.

Відповідно до ст.164 КУпАПП провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом, - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої. За повторне порушення, - штраф складатиме від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

У разі виявлення під час перевірки фактів не дотримання працедавцем (податковим агентом) законодавства щодо укладення трудового договору, не оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), якщо ці дії призвели до порушення таким працедавцем правил нарахування, утримання та сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб, а також порядку подання інформації про фізичних осіб – платників податків, орган державної податкової служби визначає суму податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. За результатами розгляду матеріалів перевірки керівником податкового органу (його заступником) приймаються відповідні податкові повідомлення-рішення про застосування штрафних санкцій, передбачених ст.123 та ст.119 Податкового кодексу України.

Крім цього, уповноважені на те посадові особи органів державної податкової служби за неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, притягають винних осіб до адміністративної відповідальності згідно зі ст.163 прим.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У разі встановлення фактів умисного ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) винні особи, у порядку визначеному законодавством, притягаються до кримінальної відповідальності, передбаченої статтею 212 Кримінального кодексу України.

На початок 2013 року, за даними баз ДПС в Донецькій області, майже 15 тисяч мешканців Костянтинівки вірогідно отримували не обліковані доходи. За результатами роботи податківців 659 осіб змінили свій статус неоформленого працівника на офіційно оформленого з гарантованою заробітною платою та соціальними правами, 55 громадян зареєструвались приватними підприємцями, 43 особи подали декларації про майновий стан та доходи. Бюджет отримав додатково майже 200 тис. грн. Крім того, встановлено більше 9 тисяч громадян, які мають поважні причини неотримання доходів, що підлягають оподаткуванню (знаходяться на утриманні інших осіб, ведуть натуральне господарство, стали пенсіонерами, отримують різного виду соціальну допомогу,тощо). На відпрацюванні у податківців ще залишаються майже 5 тисяч громадян зі списку тих, хто має не обліковані доходи.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Костянтинівської ОДПІ

Категория: Факты | Добавил: konstantinovka (29.04.2013)
Просмотров: 1324 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 253
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

21.05.2018