Среда, 24.10.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [592]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Фіскальна служба Донеччини повідомляє

Митники Донеччини зібрали на ремонт доріг майже 647 млн гривень

Для Донецького регіону, як і для переважної більшості областей України, багато років болючим залишається питання якості, та, навіть, і наявності доріг. З січня цього року в Україні діє безпрецедентна програма розвитку інфраструктури регіонів. Нагадаємо, що в рамках цього «дорожнього експерименту» 50% від суми перевиконання митницями індикативних показників доходів Державного бюджету України за загальним фондом, зараховується до спеціальних фондів обласних бюджетів.

Донецькі митники доклали значних зусиль для покращення автошляхів області. За результатами роботи Донецької митниці ДФС у січні-листопаді 2017 року перевиконання доведених ДФС індикативних показників надходжень склало більше 2 млрд гривень. На спеціальні рахунки Донецької обласної адміністрації протягом січня – жовтня 2017 року на ремонт та реконструкцію доріг Донеччини державною казначейською службою  направлено майже 647 млн гривень.

Донецька митниця ДФС висловлює щиру вдячність всім учасникам зовнішньоекономічної  діяльності  та сподівається на подальшу співпрацю заради розвитку нашого регіону.

 

 

 

Платники Донеччини сплатили до зведеного бюджету рекордні 14,7 мільярдів гривень

 

За результатами роботи Головного управління ДФС у Донецькій області за одинадцять місяців 2017 року до зведеного бюджету країни від сплати податків і зборів надійшло понад 14,7 млрд гривень. Ця рекордна для регіону цифра майже на 3 млрд грн, або на 20%,  перевищує показники відповідного періоду минулого року.

Зокрема до державної казни платники Донецького регіону перерахували понад 6,2 млрд грн, що на 1,1 млрд грн більше, ніж за січень-листопад 2016 року.

Щодо місцевих бюджетів, то на власні потреби вони отримали понад 8,5 млрд гривень. Це на 1,8 млрд грн більше, ніж за відповідний період попереднього року.

За аналітичними даними, податок на доходи фізичних осіб (7,5 млрд грн), податок на додану вартість (1,8 млрд грн), податок на прибуток підприємств (1,6 млрд грн) – це податки, які є лідерами з забезпечення податкових надходжень до зведеного бюджету.

Досягти таких результатів вдалося саме завдяки спільній та злагодженій співпраці фахівців фіскального відомства з платниками податків, в результаті чого держава вчасно отримує фінансовий ресурс для виконання своїх функцій.

 

Понад 645 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Донеччини

За підрахунками фахівців фіскальних органів Донеччини від платників, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування, з початку 2017 року надійшло майже 645,5 млн грн, що на 49% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи – підприємці, сплативши понад 390 млн гривень. Порівняно з січнем – листопадом 2016 року сплата податку фізичними особами зросла на 160 млн гривень.

Від сільгосппідприємств – платників єдиного податку четвертої групи, які використовують земельні угіддя області, за підсумками одинадцяти місяців надійшло понад 163 млн грн, що на 25 млн грн більше показників відповідного періоду минулого року.

Натомість юридичні особи третьої групи спрямували до місцевих бюджетів більш ніж 91 млн грн єдиного податку, що майже на 19 млн грн перевищує показники 2016 року.

На даний час у Донецькій області зареєстровано понад 41 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Зростання надходжень єдиного податку до місцевих бюджетів Донеччини демонструє дієвість спрощеної системи оподаткування, а також є результатом ефективної взаємодії територіальних органів фіскальної служби з представниками бізнес-спільноти.

Підприємці Донеччини, що застосовують спрощену систему оподаткування, сумлінним ставленням до обов’язку сплачувати податки допомагають розвитку свого регіону та країни в цілому.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (05.12.2017)
Просмотров: 35 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

24.10.2018