Четверг, 02.05.2024
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [728]

Праздники Украины




                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

З банківських рахунків платників Донеччини надійшло понад 19 млн грн ПДФО

За січень – червень 2017 року платники податків Донеччини сплатили до Державного бюджету 19118,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що проценти на банківських рахунках оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків.

Ставка податку на доходи фізичних осіб на пасивні доходи, до яких, зокрема, належать проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок і проценти на вклад (депозит) у кредитних спілках, встановлюється у розмірі 18% до бази оподаткування.

Податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування.

Отже, податковий агент із сум процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, утримує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18%, та перераховує дані суми податку до бюджету у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

Оскільки до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді процентів, нарахований на суму вкладного (депозитного) банківського рахунка, то такий дохід оподатковується військовим збором за ставкою 1,5%.

Зазначена норма передбачена п.167.1, пп.167.5.1, 167.5.3 ст.167, пп.170.4.1 ст.170 Податкового кодексу України.

Донеччина: при спробі вивезення з неконтрольованої території затримано чергову партію цигаркового фальсифікату

Днями співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») було припинено чергову спробу незаконного переміщення товарів з непідконтрольної території України через КПВВ «Гнутове». Цього разу порушники намагались вивезти фальсифіковані цигарки.

Під час огляду автомобіля «VOLKSWAGEN Transporter» було виявлено прихованими у подвійному дні салону автомобіля та вилучено 1020 пачок цигарок без марок акцизного податку на загальну суму 19 890 грн, які громадянин мав намір реалізувати у м. Маріуполі.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.

 

Відображення операцій в митному режимі тимчасового вивезення

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що пунктом 206.8 ст. 206 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) визначено, що до операцій із вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення застосовується умовне повне звільнення від оподаткування за умови дотримання вимог та обмежень, встановлених главою 19 Митного кодексу України.

Згідно з формою податкової декларації з ПДВ (далі – Декларація), затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, (далі – наказ № 21):

- для відображення операцій з вивезення товарів за межі митної території України передбачено рядок 2;

- для відображення операцій, які звільнені від оподаткування, передбачено рядок 5.

Відповідно до п. 3 розділу V наказу № 21 у рядку 2 Декларації вказуються обсяги операцій з вивезення товарів за межі митної території України, що оподатковуються за нульовою ставкою відповідно до вимог п.п. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 ПКУ.

Пунктом 6 розділу V наказу № 21 передбачено, що у рядку 5 Декларації вказуються, зокрема, обсяги операцій з:

- постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування відповідно до ст. 197 ПКУ, тимчасово звільнених від оподаткування відповідно до підрозділу 2 розділу XX ПКУ та звільнених відповідно до міжнародних договорів (угод).

Враховуючи викладене, операції з вивезення товарів за межі митної території України в митному режимі тимчасового вивезення, до яких застосовується умовне повне звільнення від оподаткування відповідно до 206.8 ст. 206 ПКУ, в податковій декларації з ПДВ не відображаються.

 

Щодо несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків


Головне управління ДФС у Донецькій області інформує, що Державною фіскальною службою України листом від 26.07.2017 № 19076/7/99-99-12-02-01-17 «Щодо несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків» надані роз’яснення щодо реєстрації податкових накладних та термінів сплати узгоджених сум грошових зобов’язань у випадку несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків.

Щодо реєстрації податкових накладних

Верховною Радою України 13.07.2017 прийнято Закон України № 143-III «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків», (далі – Закон).

Законом визначено, що штрафні санкції, передбачені пунктом 1201.1 статті 1201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 Кодексу, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року.

Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року, вважаються своєчасно зареєстрованими.

Законом також визначено, що штрафні санкції, передбачені пунктом 1202.1 статті 1202 Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, встановлених статтею 231 Кодексу, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких акцизних накладних не пізніше 31 липня 2017 року.

Акцизні накладні та/або розрахунки коригувань до акцизних накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі акцизних накладних не пізніше 31 липня 2017 року, вважаються своєчасно зареєстрованими.

Зважаючи на те, що згідно з Законом податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних, складені у червні 2017 року та зареєстровані в ЄРПН по 31 липня 2017 року включно, вважаються своєчасно зареєстрованими, то суми ПДВ за такими податковими накладними та/або розрахунками коригування до податкових накладних платники податку мають право включити до податкового кредиту у складі податкової звітності з ПДВ за червень 2017 року або будь-якого наступного звітного періоду в межах 365 календарних днів з дати складання відповідної податкової накладної.

Щодо термінів сплати узгоджених сум грошових зобов’язань

Законом визначено, що штрафні санкції, передбачені абзацом другим пункту 126.1 статті 126 Кодексу, не застосовуються до узгоджених сум грошових зобов’язань, із граничним строком сплати 30 червня 2017 року.

У разі, якщо до дати набрання чинності Законом до платника податків контролюючим органом застосовано штрафні санкції, передбачені статтею 126 Кодексу, за порушення правил сплати (перерахування) податків за результатами подання податкової звітності із граничним строком сплати 30 червня 2017 року, контролюючий орган скасовує в порядку, визначеному статтею 55 Кодексу, податкове повідомлення-рішення про нарахування сум таких штрафних санкцій.

Лист ДФС від 20.07.2017 №19075/7/99-99-12-02-01-17 вважати відкликаним.

За сім місяців зведений бюджет отримав майже 9 мільярдів гривень від платників Донецької області

З початку 2017 року платники Донецької області перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,9 млрд гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, це на 2,26 млрд гривень, або на 34%, перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

При цьому надходження до державного бюджету країни зросли на 56% та склали 3,7 млрд гривень. Тоді як місцеві бюджети регіону за сім місяців поточного року поповнились на 5,2 млрд гривень, що на 21% більше, ніж торік.

Як завжди, основним джерелом наповнення зведеного бюджету країни залишається податок на доходи фізичних осіб, якого цьогоріч вже надійшло 4,7 млрд гривень.

Значно, майже у 7 разів, зросли надходження до зведеного бюджету країни податку на прибуток підприємств - з 143 млн гривень у 2017 році до 990 млн гривень у 2017 році.

Крім того, лідируючи позиції у наповненні державного бюджету займає податок на додану вартість, збільшення надходжень якого безпосередньо пов’язано із комплексом заходів, які вживають фахівці фіскальної служби області з метою недопущення використання схем мінімізації бюджетних надходжень. З початку року надходження ПДВ склали понад 1 млрд гривень.

Позитивна динаміка надходжень до бюджетів усіх рівнів досягнута завдяки злагодженій роботі органів фіскальної служби Донеччини та сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.

За сім місяців зведений бюджет отримав майже 9 мільярдів гривень від платників Донецької області

З початку 2017 року платники Донецької області перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,9 млрд гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, це на 2,26 млрд гривень, або на 34%, перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

При цьому надходження до державного бюджету країни зросли на 56% та склали 3,7 млрд гривень. Тоді як місцеві бюджети регіону за сім місяців поточного року поповнились на 5,2 млрд гривень, що на 21% більше, ніж торік.

Як завжди, основним джерелом наповнення зведеного бюджету країни залишається податок на доходи фізичних осіб, якого цьогоріч вже надійшло 4,7 млрд гривень.

Значно, майже у 7 разів, зросли надходження до зведеного бюджету країни податку на прибуток підприємств - з 143 млн гривень у 2017 році до 990 млн гривень у 2017 році.

Крім того, лідируючи позиції у наповненні державного бюджету займає податок на додану вартість, збільшення надходжень якого безпосередньо пов’язано із комплексом заходів, які вживають фахівці фіскальної служби області з метою недопущення використання схем мінімізації бюджетних надходжень. З початку року надходження ПДВ склали понад 1 млрд гривень.

Позитивна динаміка надходжень до бюджетів усіх рівнів досягнута завдяки злагодженій роботі органів фіскальної служби Донеччини та сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.

 

Неприбуткові організації: зміни до звітності

Головне управління ДФС у Донецькій області з метою належної організації роботи щодо звітування неприбуткових установ та організацій повідомляє.

Відповідно до статті 46 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) прирівнюється до податкової декларації та складається з урахуванням вимог статей 48, 49 Кодексу.

Інформація про дату та номер Рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій (рядок 7), а також ознака неприбутковості (рядок 8) є обов’язковими реквізитами форми Звіту (пункт 48.4 статті 48 Кодексу).

Нова форма Звіту передбачає лише два звітні (податкові) періоди: рік та місяць.

Основна частина нової форми Звіту викладена у новій редакції та складається з двох частин.

Частину І Звіту заповнюють всі неприбуткові організації незалежно від того, дотримались вони вимог, визначених пунктом 133.4 статті 133 Кодексу, чи ні.

У рядках 1.1 – 1.11 Звіту відображаються доходи, одержані неприбутковими організаціями, а у рядках 2.1 – 2.6 Звіту – суми видатків (витрат). При цьому у зазначених рядках показники заповнюються з урахуванням особливості діяльності неприбуткової організації відповідно до закону, що регулює діяльність такої неприбуткової організації.

Форму Звіту доповнено новими за змістом рядками. А саме:

- рядок 1.5 «вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), отриманих для реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами, та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій»;

- рядок 1.7 «разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів» (у попередній формі Звіту такі доходи відображались у рядках 1.8 та 1.9);

- рядок 2.3 «вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), використаних (переданих) для фінансування видатків на утримання неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами, та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій»;

- рядок 2.6 «інші видатки (витрати)».

При цьому формування доходів та видатків, що відображаються у Звіті, здійснюється за правилами бухгалтерського обліку, тобто в момент їх виникнення незалежно від дати надходження або сплати коштів.

Частина ІІ Звіту передбачена для розрахунку податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств та заповнюється лише неприбутковими організаціями, які не дотримались вимог, визначених пунктом 133.4 статті 133 Кодексу.

Об’єкт оподаткування розраховується із суми операції (операцій) нецільового використання активів (рядок 3) та/або суми доходу (прибутку) або її частини, що була розподілена серед засновників (учасників), членів неприбуткової організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб (рядок 4).

Водночас сума операції (операцій) нецільового використання активів складається із суми рядка 3.1 ГД «гуманітарна допомога» (дорівнює рядку «Усього9» графи 7 розділу 4 додатка ГД) та рядка 3.2 «вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), які використані на цілі інші, ніж фінансування видатків на утримання неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами, та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності.

Відповідно до пункту 46.2 статті 46 Кодексу неприбутковими підприємствами, установами та організаціями разом зі Звітом обов’язково подається до контролюючих органів річна фінансова звітність, яка є додатком та невід’ємною частиною Звіту.

Оскільки відповідно до положень підпункту 133.4.3 пункту 133.4 статті 133 Кодексу у разі недотримання неприбутковим підприємством, установою, організацією вимог, визначених цим пунктом, така неприбуткова організація зобов’язана подати у строк, визначений для місячного податкового (звітного) періоду, Звіт за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою в установленному порядку, якщо таке визнання відбулося пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, ДФС рекомендує подавати Звіт за оновленою формою починаючи зі звітного (податкового) періоду – липень 2017 року у строк, визначений для місячного податкового (звітного) періоду.

Детальніше про зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації в листі ДФС України від 19.07.2017 №19001/7/99-99-15-02-01-17 за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72295.html

 

Донеччина: на суму більше 51 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів за січень – липень в рамках операції «Акциз-2017»

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2017» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку. Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2017» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

За січень-липень поточного року в рамках операції вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 51,1 млн грн, у тому числі алкогольних напоїв - на 31,4 млн грн, спирту - на 0,1 млн грн, тютюнових виробів – на 5,3 млн грн, тютюну (сировина) - на 7,3 млн грн, пально-мастильних матеріалів - на 4 млн грн, скрапленого газу - на 0,3 млн грн, а також 8 автотранспортних засобів на суму 2,7 млн гривень.

Також викрито та припинено незаконну діяльність 3-х підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюну та 1-го підпільного виробництва пально-мастильних матеріалів.

Всього в рамках операції «Акциз-2017» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 8 кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), по яким вилучено підакцизних товарів на суму порядку 47,5 млн гривень.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (03.08.2017)
Просмотров: 263 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 258
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу.

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня -

А мне все равно - ваши Березины, Омельяновичи, мас

В свином «скандале» ни стыковки,ни соотношения фак

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2024

02.05.2024