Воскресенье, 19.08.2018
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [584]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Константиновская налоговая разъясняет

«Пульс» - антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України

Інтерактивний сервіс «Пульс» − інструмент двостороннього зв’язку із громадянами та суб’єктами господарювання, який дає можливість запобігти правопорушенням з боку працівників Державної фіскальної служби України (далі - ДФС).
За номером телефону: (044) 284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про можливі корупційні та кримінальні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів, переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, утворення черг на митних постах, в пунктах пропуску та у Центрах обслуговування платників, виникнення ситуацій, які можуть бути вирішені оперативно (перевищення терміну надання адміністративної послуги, відмова в записі на особистий прийом, відмова в прийнятті вхідної кореспонденції).
Сервіс «Пульс» працює цілодобово в режимі Call-back. Заявники протягом 1-3 робочих днів отримують інформацію щодо результатів розгляду звернень та вжитих заходів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін розгляду може бути подовжено.

Костянтинівська ОДПІ розглянула 16 звернень громадян

       

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. Конституцією України та Законом України  «Про звернення громадян» гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на участь в управлінні державними справами, забезпечено можливість для впливу на поліпшення роботи органів державної влади, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом січня-вересня 2017 року до Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло  16 звернень (у т.ч. 1 - колективне) від 20 громадян. У відповідному періоді минулого року  надійшло 22 звернення  від 22 громадян, що на 6 звернень (або на 27%) більше ніж у поточному році.

Протягом І півріччя 2017 року заяви, скарги, пропозиції, колективні, повторні, неодноразові  звернення не надходили.

Звернення, які надійшли у січні-вересні 2017 року  стосуються проведення контрольно-перевірочної роботи; сплати єдиного соціального внеску; ліцензування певних видів підприємницької діяльності; застосування РРО, КОРО та РК; реєстрації та обліку платників.

На 11 звернень надано відповіді,  4 звернення визнані анонімними та такими, що не підлягають розгляду.

Протягом січня-вересня 2017 року до посадових осіб Костянтинівської ОДПІ на особисті прийоми громадяни не записувались.

 

Обладнали автомобіль газовою установкою – скористайтесь правом на податкову знижку!

Костянтинівська ОДПІ нагалує, що громадяни, які у минулому році переобладнали свій власний транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання.
Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.
Переобладнання підтверджується сертифікатом відповідності, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу, свідоцтвом про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, актом технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного засобу, актом приймання- передачі транспортного засобу, актом виконаних робіт по встановленню газового обладнання.
Понесені витрати враховуються відповідно платіжним та розрахунковим документам, зокрема квитанціям, фіскальним або товарним чекам, прибутковим касовим ордерам, копіям договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача), .
У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати Декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації в паспорті) до кінця поточного року.

Мінімальна пенсія – є результатом отримання заробітної плати в «конверті»

Звертаємо увагу майбутніх пенсіонерів на взаємозв’язок легалізації трудових відносин із страховим стажем та майбутньою пенсією.

Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.

Відповідно діючого пенсійного законодавства у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску.

Зарплата в «конвертах» не тільки негативно впливає на наповнення пенсійного бюджету, позбавляє громадян страхового стажу, а також і можливості отримати в майбутньому заслужену пенсію. Якщо роботодавець не платить внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників, то періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника і не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Платники єдиного податку за 9 місяців 2017 року звітують за новою формою декларації

5 травня 2017 набрав чинності наказ Мінфіну від 17.03.2017 р. № 369, яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку.

Базовим звітним періодом для платників єдиного податку 3 групи є календарний квартал, а для платників 1та 2 груп – календарний рік, тому оновлені форми декларацій використовуватимуться платниками єдиного податку 3 групи для складання звітності за 9 місяців 2017 року починаючи з 01.10.2017 р., а платниками 1 та 2 груп для складання звітності за 2017 рік – з 01.01.2018 р.

Для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, вказана форма декларації буде використовуватись з 01.10.2017р.

Оновлена форма податкової декларації платника єдиного податку у розділі «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Оподаткування квартири, яка продається

Дохід, отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року квартири, за умови її перебування у власності понад три роки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб (ПДФО). Умова щодо перебування квартири у власності понад три роки не розповсюджується на майно, отримане у спадщину.

Таким чином, щоб дохід у вигляді вартості проданої квартири не оподатковувався, мають бути дотримані дві умови:

1) це має бути перша операція з продажу квартири за один календарний рік;

2) квартира має перебувати у власності понад три роки, за винятком випадку, коли вона отримана у спадщину.

Якщо хоча б одна з умов не дотримана, дохід оподатковується ПДФО та військовим збором.

У разі якщо протягом того ж звітного податкового року цією особою продається друга квартира, то дохід, отриманий від такого продажу, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5% та військовим збором за ставкою 1,5% незалежно від строку перебування цього об'єкта у власності фізособи.

 

Менша сума сплаченого ЄСВ зменшує страховий стаж ФОП!

Сплата 0,5 мінімального страхового внеску (352 грн. на місяць) платником єдиного податку 1 групи означає зарахування відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу пропорційно сплаченому єдиному внеску.

Тобто ФОП, який сплачує 352 грн. щомісяця, зараховуватиметься за рік роботи лише півроку страхового стажу.

 

 

«До уваги платників ПДВ! «Гаряча» телефонна лінія ГУ ДФС у Донецькій
області з питань СМ КОР продовжує діяти - (097) 101-59-77».

 

 

«До уваги платників ПДВ! Продовжується проведення зустрічей з
платниками з питань функціонування СМ КОР - докладніше на субсайті
ГУ ДФС у Донецькій області».

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (05.10.2017)
Просмотров: 32 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2018

19.08.2018