Среда, 20.02.2019
Вся правда о Константиновке         Первый.Некоммерческий.Уютненький.


обро пожаловать!

У нас читают

Информация [595]

Праздники Украины
                                 

Главная » Статьи » Новости налоговой службы » Информация

Новини фіскальної служби Донеччини

У вересні фіскальною службою Донеччини надано майже 21,5 тисяч адміністративних послуг

 

З початку 2017 року фіскальною службою Донеччини зафіксовано понад 1,3 млн звернень представників бізнесу та громадян за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

У вересні 2017 року органами фіскальної служби області надано майже 21,5 тис. адміністративних послуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 36%.

Серед адміністративних послуг, що надаються, незмінним залишається попит на видачу картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків - 44% від загальної кількості отриманих послуг. У вересні п.р. громадяни отримали понад 9475 таких карток.

Також запитуваними з боку суб’єктів господарювання є адміністративні послуги з видачі відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків – видано 5095 відомостей (23,7%),  надання витягу з реєстру єдиного податку – надано 1234 витягів (5,7%), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – зареєстровано 1157 книг (5,4%), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – зареєстровано 767 книг (3,6%).

Крім того, Головним управлінням ДФС у Донецькій області у вересні 2017 року видано 639 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами (з них 346 та 293 ліцензій відповідно), анульовано 208 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за заявою суб’єктів господарювання (з них 124 та 84 ліцензій відповідно).

З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/

На Донеччині за порушення правил проведення готівкових розрахунків застосовано понад 1 мільйон гривень штрафів

 

Одним із важливих напрямів роботи фіскальної служби Донецької області є контроль за дотриманням суб’єктами господарювання вимог чинного податкового законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Саме з метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до Державного бюджету України підрозділами податкового аудиту області особлива увага приділяється проведенню фактичних перевірок з контролю за дотриманням законодавства в сфері готівкового обігу, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій на виробництво та реалізацію підакцизних товарів.

На даний час у Донецькій області здійснюють діяльність 8369 господарських одиниць на яких розрахунки проводяться в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій.

З початку року співробітниками управління аудиту Головного управління ДФС у Донецькій області проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких з порушників до бюджету стягнуто 1 млн 35 тис. гривень.

Найбільша кількість  правопорушень у сфері готівкового обігу встановлена у  сфері торгівлі підакцизними товарами та реалізації паливно-мастильних матеріалів, найпоширенішими з яких є проведення розрахункових операцій без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без роздрукування відповідних розрахункових документів, а також недотримання порядку обліку товарних запасів за місцем їх реалізації.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання на необхідності дотримання чинного законодавства при проведенні розрахункових операцій.

 

З початку поточного року Донецька митниця спрямувала до бюджету понад 4,2 млрд гривень

З початку року митниками Донеччини до Державного бюджету України спрямовано понад 4,2 млрд гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження до бюджету за три квартали 2017 року збільшилися майже на 68%, або на 1,7 млрд гривень. Слід зазначити, що лише у вересні казна країни поповнилась більше, ніж на 468 млн гривень митних платежів.

Серед сплачених до скарбниці держави платежів найбільшу частку складає податок на додану вартість, питома вага якого в загальній сумі перерахованих платежів становить 95,9%, або понад 4 млрд гривень.

Стабільна робота найбільших підприємств металургійної, вугільної й машинобудівної галузей Донецького регіону, які в значних обсягах імпортують сировинні матеріали для виробництва власної продукції, протягом січня - вересня поточного року забезпечила зростання середньомісячного показника перерахованих митницею платежів у бюджет до 471 млн грн проти 281 млн грн у минулому році.

За обсягами зовнішньоекономічних операцій суб’єктів, що здійснюють операції з товарами, Донецька митниця ДФС є експортоорієнтовною. Так, до 79 країн світу експортуються товари, що вироблені у Донецькій області. Питома вага експорту до країн ЄС від загального обсягу експорту по вартості залишається на рівні минулого року та складає 51%, але питома вага експорту у ваговому вимірі збільшилась на 4%.

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами упродовж дев’яти місяців поточного року видано 1246 сертифікатів форми EUR.1. Найбільша кількість сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн ЄС: Італія – 262, Німеччина – 229, Румунія – 173, Польша – 140, Словенія – 119.

 

Категория: Информация | Добавил: konstantinovka (19.10.2017)
Просмотров: 41 | Рейтинг: 0.0/0 |
Поделиться
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Наш опрос

Какой год считать датой рождения Константиновки:
Всего ответов: 254
Мини-чат
Статистика

На ВПК онлайн : 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Погода в Константиновке

почем валюта?

Последние комментарии

Хороший прикол с велосипедом. Видимо, в Европу на ...

Понравился снимок с велосипедом. Это, видимо, в Ев...

Ну ти, друже, чуть не увесь мій фейсбук сюди запхн...

Из всех перезагрузок ничего хорошего не будет.Каки...

Правильно,админ.Все они одним миром или элем мазан...

Чай уже купил, под следующие выборы приеду, вручу....

Cпасибо за коммент, содержащий экономическую оценк...

Админ пытается донести, что сила ночи, сила дня - ...

 

Последние объявления

[19.06.2013][Реклама, оформление]
Рекламное агентство полного цикла "Клад" (0)
[17.05.2013][Фото, видео съемка]
Свадебная фото/видеосъемка Константиновка (0)
[12.03.2013][Разное...]
Святогорск отдых в детском лагере Чкалова (0)
[02.01.2013][Ремонт]
Ремонт и реставрация ванн в Константиновке (1)
[27.11.2012][Комплектующие]
Куплю модем 3G Huawei Е1550 Е171 или Е173 (2)

Copyright MyCorp © 2019

Chernokrylay(40) 20.02.2019